Astroloji

 

 

 
Akrep (21.10.2021)
Kariyer hayatınızdaki planlarınızla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Görüşmeler, toplantılar, yapılması gereken işlerle günü tamamen çalışmaya ayırabilirsiniz. Ama planlama yaparken zaman ve iş planlarını iyi ayarlamalı, ailenize ve kendinize gereken zamanı ayırmayı atlamamalısınız.
 
Aslan (21.10.2021)
Uzaklarda yer alan akrabalarınızla ilgili bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler biraz canınızı sıkabilir. Beklenmedik olaylar planlarınızı altüst etse de bunun üzerinde çok durmayın. Müdahale edebileceğiniz noktalar varsa bunları değerlendirmeli ve bu konuda ailenizle ilgili görüşmeler yapmalısınız.
 
Balık (21.10.2021)
Bugün finansal konularla ilgili gündemleriniz olabilir. Yatırım yapmak için kendinize yeni bir yol çizebilir ve istikrar sağlayabilmek adına uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Endişelerinizi sonlandıracak bilgi veya işbirlikleri içinde olmak sizi konfor alanına taşıyacaktır.
 
Başak (21.10.2021)
Finansal konularınız gündeminizde olabilir ve yeni bir değişimin içerisine girebilirsiniz. Bu zamanlarda süreci iyi analiz etmeye çalışmalı ve hızlı hareketlerden kaçınmalısınız. İçinde bulunduğunuz sıkışmışlıktan kurtulmak için yapmak istediklerinizle ilgili şartları hazırlamaya odaklanın.
 
Boğa (21.10.2021)
Hayatınızda dönüm noktası yaşayacağınız bir zaman dilimi içinde olabilirsiniz. Kendinize yeni bir vizyon belirleyebilir ve bunun için yollara düşebilirsiniz. Unutamayacağınız bir aşkın kapısını çalabilir ve hareketli bir zaman dilimi içerisine girebilirsiniz.
 
İkizler (21.10.2021)
Arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden veya reel olarak görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşmelerde arada biraz soğukluk ve mesafe hissedebilir ve bunu toparlamak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Kendinize keyifli ve eğlenceli alanlar yaratmak için insanlarla ortak paydada buluşmaya çalışın, bu sizi daha keyifli kılabilir.
 
Koç (21.10.2021)
Bugün kendinizi içsel olarak biraz huzursuz hissediyor olsanız da kişisel hedeflerinize odaklanırken ikili ilişkilerinizde de uyumu yakalıyorsunuz. Hayatınızda bir şeyleri yoluna koyuyor olmak size daha fazlası için güç verecektir, adımlarınızı daha stratejik bir şekilde belirleyerek yürüyün.
 
Kova (21.10.2021)
Duygularınız ve mantığınız arasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Karar almakta zorlanabilir, kendinizi kocaman bir boşluk içerisinde hissedebilirsiniz. Yaşadıklarınızı düşünerek size avantaj ve dezavantaj sağlayan olayları not alabilir ve bu doğrultuda kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.
 
Oğlak (21.10.2021)
Yeni bir gayrimenkul alımı veya yeni bir şirket kurulumu için gerekli kişilerle görüşebilir ve isteklerinizi dile getirerek neler yapabileceğiniz konusunda bir fikir alışverişi yapabilirsiniz. Kaynaklarınızı ve bilginizi doğru yönlendirmek size doğru kazançlar sağlayacaktır.
 
Terazi (21.10.2021)
Kapattığınız defterler başkaları tarafından yeniden açılmak isteniyor olabilir. Bu yüzden geçmiş ilişkinizin yeniden gündem olması sizi sinirlendirirse de ne hissettiğinizi ve bu konuyla ilgili tavrınızı net bir şekilde ifade etmeli ve yanlış anlaşılmaya meyil vermeyecek şekilde bir tutum sergilemelisiniz.
 
Yay (21.10.2021)
Bugün sağlık konusunda kendinizi ödüllendiriyorsunuz. Yeni bir spor salonuna yazılarak ya da bir diyetisyene giderek sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atabilirsiniz. Ertelediğiniz ne varsa hepsini sırayla yerine getirmek için hareket geçebilir ve hayatınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz.
 
Yengeç (21.10.2021)
Yoğun bir iş temposu i̇çinde olmak sizi yoğun kılabilir. iyi bir zaman yönetimi ile önceliklerinizi belirlemeli ve enerjinizi ona göre harcamalısınız. Bu enerjinizi sadece iş için değil kişisel yaşantınız için de harcamalı ruhunuza gereken değeri vermelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı