Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 21:03 Bu haber 753 kez okundu
 
10. InCity Çocuk Şenliği’nde Mutluluk Çığlıkları Yankılandı
InCity Çocuk Şenliği’nin bu yıl 10’uncusu gerçekleştirildi. Antalya Yetim ve Yardıma Muhtaç Çocuklar Vakfı’ndan (AYÇOV) 80 kadar çocuk, eğlencesi ve kahkahası bol bu özel günde doyasıya eğlendi.
Asayiş Haberi
10. InCity Çocuk Şenliği’nde Mutluluk Çığlıkları Yankılandı

Sena Tur’un kendilerine tahsis ettiği iki otobüs ile The Marmara Otel’de kendileri için özel olarak hazırlanan alana gelen minikleri, önceki yıllardan da tanıdıkları palyaço Serhan abileri karşıladı. Bir grup Maarif Eğitim Kurumları’nın kurduğu oyun parkında zıplayıp, basketbol ve futbol oynarken, diğer bir grup ise “Yüz boyama etkinliği”ne katıldı. İstedikleri karakter ya da şekilleri yüzlerine çizdiren minikler soluğu çimlerde oyun oynayan diğer arkadaşlarının yanlarında aldılar. Oldukça efor sarf edip yorulan ve acıkan minikleri The Marmara Otel’in hazırladığı çocuk menüleri bekliyordu.

Şenliğin sürprizi Karsu oldu…

Miniklerin öğle yemeğinden sonra şenlik alanına, bir gün önce AKM’de konser veren Karsu Dönmez geldi. InCity Dergisi İmtiyaz Sahibi Güldal Siğinç’in davetini kırmayıp çocuklara mini bir konser vermeyi kabul eden Karsu, turneye çıktığı ekibi ile birlikte çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşattı. Çocuklara ilk önce enstrümanları eğlenceli bir şekilde tanıtan Karsu, söylediği şarkıları çocuklar için daha eğlenceli bir hale getirerek çocukların da danslarıyla eşlik etmesini sağladı.

10. yıl şenliğine Canan anne de katıldı

AYÇOV Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Canan Tungar, çocuklarla birlikte şenlik alanına gelerek çocukların mutluluğuna ortak oldu. Şenlik sonunda başta AYÇOV Mütevelli Heyeti Üyesi Güldal Siğinç, The Marmara Otel Genel Müdürü Agah Öcal ve Karsu Dönmez olmak üzere, şenliğe destek veren herkese teşekkür etti.

InCity Çocuk Şenliği’ne bu yıl da destek yağdı

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen şenliğin görünen ve görünmeyen birçok destekçisi vardı. Çocuklara her yıl olduğu gibi bu yıl da kapılarını açan ve muhteşem bir ortam yaratan The Marmara Otel, tüm transferlerini, çocukların tabiri ile “kocaman arabalar”la yapan Sena Tur, eğlencenin doruğa çıkmasını sağlayan oyun parklarını kuran Maarif Eğitim Kurumları, süslemeler ve eğlence enstrümanlarını temin eden ARS Soğutma Arif Ramazanoğlu, lezzetli içecek ve kekleri miniklerle buluşturan Cake Box ve Diyet Kapımda, Karsu’nun mini konserine olanak sağlayacak ses sistemlerini kuran Akademix Ses ve Işık Sistemleri, Almila Uysal ve Çocuk Adası bu yıl şenliğin destekçileriydiler.    

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Fatma Şahin
Etiketler: 10., InCity, Çocuk, Şenliği’nde, Mutluluk, Çığlıkları, Yankılandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı