Haber Detayı
24 Kasım 2021 - Çarşamba 21:04 Bu haber 1657 kez okundu
 
24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutluyoruz
Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar’ın, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı;
Asayiş Haberi
24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutluyoruz

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar’ın, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı;

“Eğitim ve öğretim, kalkınmanın, çağdaşlaşmanın, kültürel ve toplumsal gelişmenin temelini oluşturmaktadır. Ekonomik, toplumsal ve kültürel alanlarda gereksinim duyduğumuz köklü değişimlerin gerçekleştirilmesinin temeli eğitimle sağlanabilir.

Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi, özgür, bağımsız, yeniliklere açık olarak yetiştiren öğretmenlerimiz, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen en kutsal görevlerden birini yerine getirmektedir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği ilkelere bağlı ve onun anlatımıyla “Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür” kuşaklar yetiştirmek için büyük özveriyle çalışan öğretmenlerimizin önünde saygı ile eğiliyoruz.

Ülkemizin geleceği için önemli sorumluluklar taşıyan, tüm güçlüklere karşın hizmet aşkıyla çalışan, çocuklarımızı ve gençlerimizi çağdaş dünyanın uygar bireyleri olmaları için çabalayan, görevlerini yerine getirirken hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan öğretmenlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Başöğretmen Atatürk’ü saygı ile anarken, Cumhuriyeti koruyacak ve yaşatacak nesiller yetiştirmek için mücadele eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Fatma Şahin
Etiketler: 24, Kasım, Öğretmenler, Gününü, Kutluyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı