Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 20:55 Bu haber 2116 kez okundu
 
Ahmet Aydın’dan Çarpıcı Açıklamalar
Göreve geldiği günden itibaren Antalya siyasetinde adından en çok bahsedilen isim olan İYİ parti Antalya il başkanı Ahmet Aydın, çok iddialı açıklamalarda bulundu…
Politika Haberi
Ahmet Aydın’dan Çarpıcı Açıklamalar

Yönetimde görev almak istenlerde talep patlaması var.

İYİ parti Antalya il başkanı Ahmet Aydın, il yönetim kurlunda görev almak isteyenlerin sayılarının 400’ün üzerinde olduğunu belirterek yeni yönetim kurulunda görev almak için başvuruların beklentilerin çok üzerinde olduğunu söyledi.

Yerel yönetimlerde aday olmak isteyenler yönetim kurullarında görev alamayacak.

İl Başkanı Ahmet Aydın; göreve başlayalı 13 gün gibi bir süre olmasına rağmen il yönetim kurlunda görev almak için çok yüksek seviyede başvuruda bulunan partilimiz var bununla birlikte yerel yönetimlerde aday olmak isteyen partililerimiz yönetim kurulunda görev alamayacak bu konuda da arkadaşlarımız bilgilendiriyoruz. Başvuruları oluşturduğumuz ekip arkadaşlarımla tek tek inceliyoruz, önümüzdeki hafta içinde listemizi tamamlanmış olacak.

İyi partiye teveccühü gün geçtikçe artıyor.

İyi parti Antalya il başkanı Ahmet Aydın. İl Başkanlığına atanmamdan dolayı çok yoğun ziyaretçi akını var, göreve geldiğim günden bugüne çok yoğun bir tempo içindeyiz, sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşlarımız yapmış olduğu bütün etkinliklerine katılım sağlıyoruz, İYİ partiye teveccühü gün geçtikçe artıyor. Antalyalı hemşerilerimizin desteği bizi mutlu ediyor, bizden beklentileri büyük bizde bu bilinçle hazırlıklarımız tamamlıyoruz, görevimizin zor olduğunu biliyor çalışmalarımızı başarıya odaklı yapma gayretindeyiz.

19 ilçe ve büyükşehir’de iddialıyız.

İyi parti daha bir yıllık bir parti zorlu bir genel seçim süreci yaşadık 24 Haziran seçimlerinden büyük tecrübe edindik nerde hata yaptık, nerede eksiklerimiz var tek tek masaya yatıracağız ve yerel seçimlere hazırlanacağız. İYİ partinin aday sorunu yok aksine aday enflasyonu var. Antalya’nın 19 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığına talibiz kazanacak gücümüz var, belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi olacak isimler bölgelerinde sevilen sayılan toplumda karşılığı olanlardan oluşacak, İnşallah Yerel seçimlerden yüzümüz akı ve başarı ile çıkacağız. Yerel yönetimle gelenler yerel yönetim seçimleriyle gidecek. Dedi

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ahmet, Aydın’dan, Çarpıcı, Açıklamalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı