Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 20:29 Bu haber 4375 kez okundu
 
Ahmet Aydın İyi Parti İl Başkanlığımız Fesh Edilmiştir
Ahmet Aydın İyi Parti İl Başkanlığından alınmasının nedenini sosyal medya üzerinden yayınladı.
Politika Haberi
Ahmet Aydın İyi Parti İl Başkanlığımız Fesh Edilmiştir

Ahmet Aydın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımı “27 Eylül 2018 Tarihinde Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener Hanımefendinin takdiriyle atanmış olduğum İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı görevim, yine Genel Başkanımızın takdiriyle 26 Eylül 2019 Tarihi itibariyle fesh edilmiştir.

Kıymetli Gönültaşlarım; 2015 Kasım'ından bu yana sürdürdüğümüz demokrasi mücadelesinin neticesinde, 25 Ekim 2017 Tarihinde İYİ Parti adıyla Türk Siyasetinde varoluşa geçmiştik. O günlerdeki verdiğimiz mücadelenin tezahürü olarak hiçbir hâk talep etmememe rağmen Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener tarafından İl Başkanlığı görevi şahsıma tevdî edilmişti.

364 günlük görev sürem boyunca siz Antalya'nın cesur yürekleriyle epeyce yol katettik. Göreve gelir gelmez başlayan yerel seçim maratonunu 2 Belediye, 16'sı Büyükşehir olmak üzere 72 Belediye Meclis Üyeliği kazanarak, Partimizin; Antalya siyasetinde etkin ve etken rol oynaması noktasında bir başarı elde ettik.

Görevimiz süresince "Halka hizmetin hakka hizmet olduğu" düşüncesinden asla ayrılmadık. Adaletli olmaya özen gösterdik. Görevimiz gereği yaptığımız işler hal ve hareketimizden dolayı bir gün ilahi adalete hesap vereceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık. Makamların, mevkilerin geçici, kalıcı olanın; gök kubbe altında hoş bir seda bırakabilmek olduğunu hiç ama hiç unutmadık

Bana eksik yaptı diyebilirler, fakat hiçbir şekilde harama, talana meyil etmedim, ettirmedim. Alnımın akıyla gelmiş olduğum görevimden, alnımın akıyla ayrılıyor olmanın haklı gurur ve onurunu hep yaşayacağım.

Bu itibarla 364 günlük görev sürem boyunca, birlikte çalışma fırsatı bulduğum, mesai harcadığım tüm çalışma arkadaşlarıma ve siz değerli Antalya'nın cesur, yiğit, İYİ insanlarına sevgi ve şükranlarımı sunuyor, yeni atanan İl Başkanı Sn. Yavuz Temizer'e başarılar diliyorum.

Türkiye’de, Türk Milliyetçisi kalabilmektir yangınımız.
Yakana hamd olsun…

Selam ve muhabbet ile.

S.M.M.M AHMET AYDIN” dedi.

 

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI;

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Aydın, İyi, Parti, İl, Başkanlığımız, Fesh, Edilmiştir, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı