Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 00:40 Bu haber 12363 kez okundu
 
Ak Parti Muratpaşa İlçe ’ye Ait Makam Aracı Şahsi İşlere Kullandığı İddiası
Antalya İl Başkanlığının seçimlerde Ak Parti Muratpaşa İlçenin emrine verdiği 07 AK 2xx Plakalı makam aracını Muratpaşa teşkilatına hizmet edeceğine İlçe Başkanının Baş danışmanının özel işlerine kullandığı iddiaları.
Politika Haberi
Ak Parti Muratpaşa İlçe ’ye Ait Makam Aracı Şahsi İşlere Kullandığı İddiası

Haber merkezimize gelen ihbara göre 31 Mart seçimlerinde, Ak Parti Muratpaşa ilçenin emrine verilen 07 AK 2xx Plakalı aracın Ak Parti Muratpaşa İlçenin önünde durması gerekirken devamlı Dutlubahçe Mahallesi 7xx Sokakta durması ve Araçla çoluk çocuk ve aile gezdirildiği aracı kullanan kişinin ise Muratpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Alparslan Belin’in Baş Danışmanı O.G. olduğu iddialar arasında.

 

AK PARTİ MURATPAŞA İLÇE BAŞKANI DR.ALPASLAN BELİN MAKAM ARACINI BAŞ DANIŞMANIM O.G. KULLANIYOR

 

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Dr. Alparslan Belin’le telefonla görüşmemizde şu ifadeleri kullandı. Belin, “ 07 AK 2xx Plakalı aracın bütün masraflarını ben karşılıyorum. Benzinini yağını ve yıllık bakımlarını ben yapıyorum. Ayrıca İlçemize emanet edilen aracı benim Baş Danışmanım O.G. kullanıyor” dedi.

 

AK PARTİ MURATPAŞA İLÇE ÜYELERİNDEN MURATPAŞA İLÇE BAŞKANI DR.ALPASLAN BELİN'E TEPKİ

 

Ak Parti Muratpaşa İlçe üyelerinde büyük tepkisine alan duruma "Bizler Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan için yağmur çamur dinlemden gezip partimize destek ararken sözde baş danışman olduğunu duyduğumuz O.G.'nin bizden ne fazlası varda Antalya Milletvekilimiz Av. Mustafa Köse'nin Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığına verilen emanet aracı keyfiye kullanılmasını anlamış değiliz derhal ilçe başkanı Dr. Alparslan Belin ve O.G. partiden ihraç edilmelidir " denildi. 

 

AK PARTİ İMKANLARI TEŞKİLAT İÇİN Mİ? ŞAHIS İÇİN Mİ?

 

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığına emanet edilen aracın Muratpaşa İlçe teşkilatının kullanması gerekirken neden bir O.G. hizmetine verildiğini Ak Parti Antalya Milletvekillerine ve Ak parti Antalya İl Başkanı’na soruyoruz?

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ak, Parti, Muratpaşa, İlçe, ’ye, Ait, Makam, Aracı, Şahsi, İşlere, Kullandığı, İddiası,
Yorumlar
Haber Yazılımı