Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 20:23 Bu haber 1345 kez okundu
 
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne İngiliz Hastadan Teşekkür
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Alanya EAH) Acil Servisi’ne başvuran İngiliz vatandaşı Ge Frederıck Leo Morley kalça kırığı nedeniyle ameliyata alınmıştır.
Sağlık Haberi
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne İngiliz Hastadan Teşekkür

Alanya EAH Ortopedi Uzmanı Dr. Enis Erbaş tarafından başarıyla gerçekleştirilen ameliyat sonrası İngiliz hastanın tedavisine 10 gün serviste devam edilmiş ve hasta tüm kontrolleri yapılarak şifa ile taburcu edilmiştir. Hasta Ge Frederıck Leo Morley’ı serviste tedavi gördüğü sırada Alanya EAH Başhekim Yardımcısı Oya Malbora Karadağ, Alanya EAH İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Ahmet Girgin ve Alanya EAH Uluslararası Hasta Koordinasyon Birimi Ekibi ziyaret ederek, geçmiş olsun dilekleri iletmişler ve almış olduğu sağlık hizmeti ile ilgili memnuniyetini sormuşlardır. Ziyaret sırasında duygularını ifade eden hasta Ge Frederıck Leo Morley ise bu süre zarfında kendisini evinde gibi htiğini, gördüğü ilgiden oldukça mutlu kaldığını belirtmiştir. Ayrıca Morley “operasyon öncesinde çok tedirgindim. Ama benimle ilgilenen Uzm. Dr. Enis Erbaş bütün tedirginliğimi aldı. Ameliyatım çok iyi geçti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.  Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde çalışan personeller de benimle çok ilgilendi. Kendimi adeta buraya ait htim. Türklerin misafirperverliğini her alanda olduğu gibi hastanede de hissediyoruz. Tedavim süresince gösterdikleri ilgiden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum”  dedi.

Alanya EAH Ortopedi Uzmanı Dr. Enis Erbaş ise; her hastasının kendisi için çok önemli olduğunu vurgulamıştır. Uzm. Dr. Erbaş “hastalarımızın yüzlerinin güldüğünü görmek biz hekimlerin bütün yorgunluğunu almaktadır. Umarım hastamız biran önce eski sağlığına kavuşur. İyi dilekleri için ayrıca kendisine teşekkür ederim. Bir hekim olarak bunları duymak beni çok mutlu etti” dedi.  Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan “başarı bir ekip işi ve aynı zamanda çalışanların birbirleriyle uyumudur. Biz Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi olarak bunu yakaladığımıza inanıyorum. Uzm. Dr. Enis Erbaş’a bir yönetici olarak teşekkür ediyor, hastamız Ge Frederıck Leo Morley’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum”  dedi.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Alanya, Eğitim, ve, Araştırma, Hastanesi’ne, İngiliz, Hastadan, Teşekkür, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı