Haber Detayı
03 Ekim 2018 - Çarşamba 12:44 Bu haber 2326 kez okundu
 
Ali Bıdı Antalya Triatlon Kulübü Başkanı Oldu
Spor Haberi
Ali Bıdı Antalya Triatlon Kulübü Başkanı Oldu

Antalya Triatlon Spor Kulübü Derneği’nin 4. Olağan Genel Kurul toplantısında sporcu işadamı, anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı seçildi.  Bıdı, Antalya’da geçmişi çok uzun olmayan triatlon sporunu en üst düzeye yükseltmek için çaba harcayacağını söyledi.

Hafta sonu K.Han Otel’de gerçekleştirilen 4. Olağan Genel Kurul toplantısında, Başkan Erdoğan Kahya, başarılı bir sezon geçirdiklerini ve kurulduğu günden beri  Türkiye çapında her sezon ilk üç takım arasına girdiklerini söyledi. Kahya, alt yapıdan başlayarak triatlon sporu ile Antalyalıları buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek,  işlerinin yoğunluğu yüzünden bu dönem aday olmayacağını açıkladı.

İşadamı Ali Bıdı başarılı sporcu

Genel Kurul toplantısında yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu üyeliklerine Ali Bıdı, Hamdi Güneş, Burak Gönen, Sadık Pöhrenk, Atilla Altan, Erdinç Sadık Eryılmaz, Tuğrul Dağcı , C. Fuat Taşkın ve Erdoğan Kahya seçildi. Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı görev bölümünde Başkanlığa Ali Bıdı, Başkan Vekilliğine Burak Gönen, Başkan Yardımcılıklarına Hamdi Güneş ve Sadık Pöhrenk, Genel Sekreterliğe Tuğrul Dağcı, Saymanlığa E. Sadık Eryılmaz, üyeliklere de C. Fuat Taşkın, Atilla Altan ve Erdoğan Kahya seçildiler.

Başkan Ali Bıdı Antalya Triatlon Kulübünün lisanslı bir sporcusu olarak, kulüp başkanlığına seçilmekten çok mutlu olduğunu belirterek, “Yaş grubumda Türkiye şampiyonuyum, kulübümü de her sezon Türkiye şampiyonu yapmak için elimden geleni yapacağım. 9 yaşından 70’ine kadar tüm  Antalyalıları trişatlon yapmaya davet ediyorum” dedi.

Foto: Başkan Ali Bıdı ve Yeni Yönetim Kurulu

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ali, Bıdı, Antalya, Triatlon, Kulübü, Başkanı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı