Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 19:55 Bu haber 29130 kez okundu
 
Antalya Basını Kılıçdaroğlu’na Tepki Olarak Kamera Bıraktı
Kılıçdaroğlu’nun korumaları sahne önünü boşaltmak için gazetecileri uzaklaştırmaya çalışmasına sinirlenen gazeteci, fotoğraf makinelerini protokolün önüne bıraktı.
Gündem Haberi
Antalya Basını Kılıçdaroğlu’na Tepki Olarak Kamera Bıraktı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’in tanıtım lansmanın da Kılıçdaroğlu’nun korumaları Antalya Yerel Basınına habercilik yapmalarına izin vermedi.

Sözde basının hep haklarını savunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Antalya’da bu sözünü tutmaktan uzak kaldı.

Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde Görevini yapmaya çalışan gazetecilerle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu korumaları uzun süre tartıştı ve habercilik yapmasına engel olduğu için Antalya Yerel Basını Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önüne fotoğraf makinelerini bıraktı.

Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde tanıtım lansmanına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun korumaları gölde düşürdü.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Antalya, Basını, Kılıçdaroğlu’na, Tepki, Olarak, Kamera, Bıraktı,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı