Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 00:52 Bu haber 7227 kez okundu
 
Antalya Belek’teki Sirk Çadırında Büyük Acı
Antalya'nın Belek tatil beldesinde faaliyet gösteren büyük bir eğlence merkezi bahçesine kurulan sirk çadırında büyük facia yaşandı.
Asayiş Haberi
Antalya Belek’teki Sirk Çadırında Büyük Acı

Kolombiyalı akrobatlar gösteri öncesi prova sırasında yere çakıldı 1 akrobat hayatını kaybederken 2 akrobat ise ağır yaralandı. Türk basınından gizlenen feci olay Kolombiya basınında geniş yankı buldu, TV'lerde birinci haber, Gazetelerde ise manşetlere çıktı.

11 Mayıs Cumartesi günü gösteri hazırlığı yapan akrobatlar prova esnasında yere çakıldı ve bir akrobat hayatını kaybederken 2 akrobat ise ağır yaralandı. Bu olay Türk basınından gizlenirken Kolombiya televizyonları Antalya'ya canlı bağlantılar yaparak haberi kendi muhabirleri üzerinden birinci haber olarak verirken, yine aynı ülkenin yazılı basını acı haberi manşetlerden okurlarına Yaşanan feci olayın ardından metrelerce yükseklikten yere çakılan akrobatlar hastaneye sevk edildi. Ancak 37 yaşındaki akrobat Angelica Suarez yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Durumları ağır olan akrobatların tedavisi devam ediyor. Yaşana facia hakkında çok yönlü soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Ayrıca ölümlü akrobat kazasını Kolombiya basını manşetlere çıkardı. Televizyonlar Antalya'ya canlı bağlantılar yaparak izleyicilere duyurdu. Ancak feci olayın Türk basınından gizlendiği ortaya çıktı. İzleyenleri yaptığı gösterilerle adeta büyüleyen ünlü akrobat Angelica Suarez'in feci ölümü Kolombiya'da geniş yankı buldu. Ülke adeta yasta. Son yolculuğu için memleketi Kolombiya’ya dün gönderildi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Antalya, Belek’teki, Sirk, Çadırında, Büyük, Acı,
Yorumlar
Haber Yazılımı