Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 21:05 Bu haber 1637 kez okundu
 
Antalya Valisi Ersin Yazıcı’dan Rektör Özkan’a Ziyaret
Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’a iade-i ziyarette bulundu. Rektörlük görevine atanmasından dolayı Rektör Özkan’ı tebrik eden Vali Yazıcı, Özkan’a yeni görevinde başarılar diledi.
Eğitim Haberi
Antalya Valisi  Ersin Yazıcı’dan Rektör Özkan’a Ziyaret

Antalya Valisi  Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’a iade-i ziyarette bulundu. Rektörlük görevine atanmasından dolayı Rektör Özkan’ı tebrik eden Vali Yazıcı, Özkan’a yeni görevinde başarılar diledi. 

Ziyarette Vali Yazıcı, 1 Ekim itibarı ile başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılı için alınan Covid-19 tedbirleri hakkında bilgi aldı. Özellikle eğitim alanında yapılacak işbirliği ve projelerin görüşüldüğü ziyaret sırasında Covid-19 tedbirleri de masaya yatırıldı. Vali Yazıcı Antalya’nın en önemli eğitim kurumlarından biri olan Akdeniz Üniversitesi’nde öğrencilerin güvenli bir şekilde eğitim alabilmeleri için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da ziyaret için Vali Yazıcı’ya teşekkürlerini iletirken, “Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. Öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitimlerine devam etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Eğitim alanında yapılacak her türlü işbirliği ve yeni projelere hazırız. Üniversitemizin kentte bütünleşmesi en büyük hedeflerimizden.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Antalya, Valisi, , Ersin, Yazıcı’dan, Rektör, Özkan’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı