Haber Detayı
05 Mayıs 2016 - Perşembe 21:05 Bu haber 1023 kez okundu
 
Nazmiye Nine hasta yatağına kavuştu
Belediyeler Haberi
Nazmiye Nine hasta yatağına kavuştu

Manavgat’ın Ulukapı Mahallesi’nde yaşayan, geçirdiği felç nedeniyle yıllardır yürüyemeyen Nazmiye Nine, hasta yatağına kavuştu

Yaptığı destek ve yardımlarla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Ulukapı Mahallesi’nde yaşayan 80 yaşındaki Nazmiye Nine’yi de unutmadı. Yıllardır yürüyemeyen ve yer yatağına mahkum olan Nazmiye Nine’nin yardımına Büyükşehir Belediyesi koştu. Nazmiye Nine, hayatını kolaylaştıracak modern hasta yatağına kavuştu. 

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri,geçirdiği felç sonucu yürüme yetisini kaybeden Nazmiye Kara’yı ziyaret ederek, hasta yatağı hediye etti. Gerçekleştirilen ziyaret ve hediye edilen hasta yatağı dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirten Nazmiye Kara’nın ailesi, “Hatırlanmak çok güzel ve anlamlı. Annemiz Büyükşehir Belediyesi sayesinde yerde döşekte yatmaktan kurtuldu. Şimdi daha rahat edecek. Ne kadar teşekkür etsek az. Büyükşehir Belediyesi’nin bu faaliyetleri umarız herkese örnek olur” dedi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı