Haber Detayı
06 Mayıs 2016 - Cuma 21:00 Bu haber 1140 kez okundu
 
Manavgat Belediyesi Kreşi’nde Coşkulu Anneler Günü Kutlaması
Gündem Haberi
Manavgat Belediyesi Kreşi’nde Coşkulu Anneler Günü Kutlaması

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde eğitimlerini sürdüren 82 minik, kreş yönetiminin düzenlediği organizasyonla hayatlarında ilk kez anneler gününü büyük coşku ve heyecan içinde kutladı.

 ANNELERE ÇİÇEKLİ KARŞILAMA

Manavgat Belediyesi'nin büyük sosyal yatırımlarından birisi olan Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde öğrenimlerini sürdüren miniklerin hazırladığı Anneler GünüPartisi renkli görüntülere sahne oldu. Etkinliğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ndeki tümminiklerin aileleri katılırken, minikler annelerini kapıda çiçeklerle karşıladı.

 MİNİKLERİN YÜZÜNDEN  GÜLÜCÜK EKSİK OLMADI

Minik öğrenciler kendileri için hazırlanan birbirinden güzel oyunlarla gönüllerince eğlendiler. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de çocukların oyunlarına ortak olmayı ihmal etmedi. Minikler anneleri için kendi hazırladıkları hediyeleri annelerine takdim etti. Miniklerbol bol anneleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.Miniklerin anneler günü sevincine ortak olan Başkan Sözen, bu vesileyle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzeri kendi annesi ve tüm annelerin Anneler Gününü kutladığını söyledi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı