Haber Detayı
06 Mayıs 2016 - Cuma 22:22 Bu haber 1036 kez okundu
 
Ebru Türel, Engelliler Ve Engelli Dernekleri İle Buluştu
Gündem Haberi
Ebru Türel, Engelliler Ve Engelli Dernekleri İle Buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Engelliler Haftası nedeniyle Yavuz Özcan Parkı’ndaki Engelli Danışma Merkezi’nde engelli bireyler ve engelli dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi, Engelliler Haftası dolayısıyla Yavuz Özcan Parkı’ndaki Engelli Danışma Merkezi’nde engelli bireyler ve engelli dernek üyeleri için kahvaltı organize etti. Kahvaltıya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Üstündağ, engelli derneklerinden temsilciler ve engelli aileleri katıldı. Ebru Türel, masaları tek tek dolaşarak engelli aileleri ile sohbet etti. Engelli bireylerin sorunlarını dinleyen Türel, engellileri hafta sonu ANFAŞ’ta düzenlenecek olan ASMEK Yıl Sonu Sergisi’ne davet etti.

SIRADAKİ BULUŞMA ENFEST

Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak engelliler konusunda son derece duyarlı olduklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, “Birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Güzel işler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bugün burada sizin de fikirlerinizi alarak EXPO 2016 Sergi Alanı’na gezi programı yapalım. Orada hep birlikte güzel vakit geçirelim. Ayrıca hepinizi 13 Mayıs’ta Karaalioğlu Parkı’nda düzenlenecek Engelliler Festivali’ne (ENFEST) davet ediyorum. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.

Ebru Türel kahvaltı sonrasında engelli vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı