Haber Detayı
07 Mayıs 2016 - Cumartesi 21:43 Bu haber 1077 kez okundu
 
Aksu Bayanlar Anneler Gününde Eğlendi
Gündem Haberi
Aksu Bayanlar Anneler Gününde Eğlendi

Aksu Belediyesi Anneler Günü programı coşkuyla kutlandı. AK Parti Milletvekilleri Hüseyin Samani ve Gökçen Özdoğan Ençde programa katılarak annelere çiçek dağıttı. Hediye çekilişlerinin yapıldığı programda sanatçı Özlem Şahin birbirinden güzel türküleri ile Aksululara eğlenceli zaman geçirtti.

Aksu Belediyesi’nin düzenlediği Anneler Günü programı yoğun katılımla gerçekleşti. Etkinliğe AK Parti Antalya Milletvekilleri Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani, Aksu Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile eşi Ümmü Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Aksu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Aydoğmuş, Hakkı Çoşgun, Meclis Üyeleri ve çok sayıda Aksulu bayan katıldı.

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani yaptığı konuşmasında “ Bugün anneler günü, gerçi bize her gün anneler günü. Anneler Günü sadece annelerimizi anmak için bir fırsat, onların gönüllerini almak için bir olanak yaratması anlamında güzel bir gündür. Biz de bu güzel günde burada, tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Hepimizin bir tane annesi var, kıymetlerini bilmek gerek.“ dedi. AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç de tüm bayanların anneler gününü kutladı.

Aksu Kaymakamı Süleyman Erdoğan konuşmasında; “Bu meydanda erler, yiğitler güreşir. Aslında bu meydan bu yiğitleri yetiştiren annelerimizin meydanıdır. Çünkü o yiğitleri yetiştiren annelerdir. Annelerimizi üzmemek, ihmal etmemek kıymetlerini bilmek gerekir. Kaybetmeden annelerimizin, büyüklerimizin kıymetini bilmeliyiz.” dedi.

Organizasyonun ev sahibi Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise geleceğimize yön veren kişilerin annelerimiz olduğunu vurguladı. Şahin, Aksu’da belediye hizmetleri kadar kültürel etkinliklere de önem veriyoruz. Aksu’da kırılma noktasının yakalandığı bir süreçteyiz. İlçemize 4 milyar liralık yatırım yapıldı. 5 yılımızı iyi değerlendirmeyi planlıyoruz. Hazırladığımız projeler ile ilçemize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Programın gerçekleştirilmesinde büyük emeği olan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin ise en büyük hürmete anne ve babaların layık olduğunu vurguladı. Anne sevgisinin özel bir sevgi olduğunu vurgulayan Ümmü Şahin, kadın programları düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından hediye çekilişi yapıldı. Aksu Belediyesi 500 hediye dağıtırken, Aksu Kaymakamı Erdoğan da hediyeler verdi. Hediye dağıtımının ardından halk dansları gösterileri yapılırken, Aksulu bayanlar sanatçı Özlem Şahin ile doyasıya eğlendi.

Aksu Belediyesi personeli için de ayrı bir etkinlik düzenledi. Ümmü Şahin, belediye personeli bayanlarla yemekte bir araya gelerek bayan çalışanların anneler gününü kutladı. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı