Haber Detayı
07 Mayıs 2016 - Cumartesi 21:49 Bu haber 1107 kez okundu
 
Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde Anneler Günü
Belediyeler Haberi
Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde Anneler Günü

Konyaaltı Belediyesi tarafından açılan Gürsu ve Uncalı Çocuk Keriş ve Gündüz Bakımevleri’nde  öğrenciler, anneler günü için hazırladıkları etkinlikle, annelerine sürpriz yaptı.

Üç anaokulu ve iki kreş ile Konyaaltı’nda okul öncesi eğitiminde öncülüğünü yapan Konyaaltı Belediyesi, bu kreş ve anaokullarında bir birinden renkli etkinliklerle de çocukları geleceğe hazırlıyor. Son olarak Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’nde eğitim gören öğrenciler, anneler gününe özel hazırladıkları bir etkinlikle, annelerine sürpriz yaptı.

Konyaaltı Belediyesi Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde en güzel kıyafetleri ve ışıl ışıl gülen yüzleriyle annelerinin karşısına çıkan minikler, ezberledikleri şiirler ve sergiledikleri danslarla annelerine hem duygu dolu hem de neşeli anlar yaşattı.

Annelerinden büyük alkış alan minik öğrenciler, etkinlik sonunda kendi elleriyle hazırladıkları kurabiyeleri annelerine ikram ettiler.

Konyaaltı Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, hizmete açtıkları kreşlerde eğitim gören minik öğrencileri sosyal bir çok aktivite ile geleceğe hazırladıklarını söyledi. ‘Anneler Günü’ne özel bir etkinlik hazırlayan minikleri öncelikle tebrik ettiğini dile getiren Başkan Böcek, bu vesileyle de tüm annelerin günlerini kutladığını kaydetti. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı