Haber Detayı
08 Mayıs 2016 - Pazar 19:41 Bu haber 922 kez okundu
 
Türel Halil Akyüz Huzurevi’ni ziyaret etti
Gündem Haberi
Türel Halil Akyüz Huzurevi’ni ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, anneler günü nedeniyle Halil Akyüz Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet eden Başkan Türel “Sizin için ne yapsak azdır. Siz bizim başımızın tacısınız” dedi.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Döşemealtı’nda bulunan Halil Akyüz Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevi’nde kalan annelerin gününü kutlayan ve onlarla sohbet eden Başkan Türel, yaşlı bireylerle herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

MUTLULUĞUNUZ ÖNEMLİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Üstündağ’dan bilgi alan Başkan Türel, ‘ Yaşlı bireylerimize ne kadar hizmet ve hürmet etsek azdır. Annelerimiz bizim başımızın tacıdır. Bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bizler de ne isterseniz yapmaya hazırız. Yeter ki siz mutlu ve huzurlu olun’ şeklinde konuştu.

BAŞKAN TÜREL’E TEŞEKKÜR

Halil Akyüz Huzurevi Sakinleri de Başkan Türel’in ziyaretinden duydukları mutluluğu dile getirdi. Huzurevi’nde çok mutlu olduklarını ve hiçbir ihtiyaçları olmadığını belirten Huzurevi sakinleri, ‘Sizin sayenizde çok mutluyuz. Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getirdi. Huzurevi sakinlerinden Süleyman Gökçe Başkan Türel’e kendi yaptığı bir resmi hediye ederken, Nejla Ustaoğlu’da Ebru Türel’e iletilmesi için kendi yaptığı bir çanta hediye etti.  Meriç Şani’de Başkan Türel’e çeşitli hediyeler verdi.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı