Haber Detayı
09 Mayıs 2016 - Pazartesi 20:07 Bu haber 944 kez okundu
 
Mesajlar KONGED Üzerinden
Asayiş Haberi
Mesajlar KONGED Üzerinden

Bir çok etkinliği eğlenceli hale getirip halkın ilgisine sunan Konged, herkes tarafından konuşulacak bir etkinliğe daha imza attı.

Proje ve faaliyetler dışında, özel günlerde yaptığı sıra dışı etkinliklerle de Antalya kamuoyunun beğenisini kazananKonged, vatandaşların annelerine gönderdikleri mesajlara aracılık etti.

Hafta içi sosyal medyada #BenimAnnemBirMelek etiketi altında yapılan video paylaşımlarını sosyal medya sayfalarına taşıyan Konged, yetinmeyip sahada da, bu özel güne dair bir etkinlik gerçekleştirdi.

8 Mayıs Anneler Gününde Cumhuriyet Meydanında toplanan Konged üyeleri, hazırladıkları pankart ve kamera kaydı platformundan, vatandaşların Annelerine kutlama mesajları göndermelerini sağladı. Gönderilen mesaj kayıtlarını, kolajlanmış halde /KONGEDorg/ kurumsal sosyal medya kanalları üzerinden yayınladı.

Etkinlikle ilgili memnuniyetini ifade eden, Genel Başkan Ahmet Alper Alveroğlu yaptığı açıklamada “Antalya halkı tüm gönül sıcaklığıyla ‘benim annem bir melek’ diyor, ne kadar isabetli bir etkinlik yaptığımız görünüyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı