Haber Detayı
09 Mayıs 2016 - Pazartesi 20:34 Bu haber 1028 kez okundu
 
Tütüncü’den Macera Testi
Gündem Haberi
 Tütüncü’den Macera Testi

Antalyalılara ‘survivor’ heyecanı yaşatmaya başlayan Antalya Kepez Macera Ormanı’nı teftiş eden Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, paintball sahasını da test etti.

Antalyalılara aktif yeşil alan kazandıran birçok projeye imza atmış olan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, hizmete giren 70 dönümlük Antalya Kepez Macera Ormanı’nı test etti. Resmi açılışı 19 Mayıs’ta ve saat 16.00’da yapılacak olan parka yardımcıları Fatih Özaslan, Ramazan Alanay ve birim yöneticileri ile birlikte giden Başkan Tütüncü, işletimini Kepez A.Ş.’nin yapacağı alanı bizzat inceledi.

Paintball sahasında atış yaptı

Kepez Kent Ormanı bitişiğindeki alandaki restoranda ekibiyle bir araya gelen Tütüncü, çocuk biniciler için hazırlanmış manejleri gördü. Paintball alanına da giren Tütüncü, sahayı gezdikten sonra renkli boya bilyeleri atan silahları denedi. Plastik bardakları hedef tahtası yapan belediye yönetimi, keyifli dakikalar geçirdi. Sonrasında labirent ve çam ağaçları üzerinde çeşitli engellerin yer aldığı macera parkı alanını inceleyen Tütüncü, resmi açılışa katan son rötuşların da tamamlaması talimatı verdi.

Yeni bir yeşil alan

Her geçen gün nüfus ve trafik yoğunluğu artan Antalya’ya yeni bir yeşil alan daha kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tütüncü, Antalya Kepez Macera Ormanı’nın ailecek yaşanabilecek bir ortam olarak tasarlandığını söyledi. Aynı zamanda heyecan arayanların tutkularına cevap verecek spor aktiviteleri de sunulduğunu anlatan Tütüncü, restoranı, sosyal tesisleriyle bu alanın, Kent Ormanı gibi 24 saat hizmet veren bir mekan olacağını duyurdu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı