Haber Detayı
09 Mayıs 2016 - Pazartesi 20:39 Bu haber 835 kez okundu
 
Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa Manavgat'ta konuşuldu
Asayiş Haberi
Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa Manavgat'ta konuşuldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yeni Türkiye Buluşmaları ilçelerle buluşmaya devam ediyor. Son olarak Manavgat'ta gerçekleşen programda “Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa”' konuları konuşuldu.

 

“Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa” başlıklı konferans Elmalı, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş'ın ardından Manavgatlılarla buluştu. Manavgat Otogarı MATSO Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansın moderatörlüğünü Siyaset Bilimci Dr. Murat Yılmaz yaptı. Prof. Dr. Haluk Alkan, Doç. Dr. Adnan Küçük ve Kürşat Birinci de konuşmacı olarak katıldı. Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa konularının konuşulduğu programın ardından vatandaşlar uzmanlara konularla alakalı merak ettikleri sordu.

Soru cevap bölümünün ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, Dr. Murat Yılmaz, Prof. Dr. Haluk Alkan, Doç. Dr. Adnan Küçük ve Kürşat Birinci'ye Manavgat'ı sembolize eden hediyeler sunarak, programın Manavgatlılarla buluşmasını sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ve konuşmacı olarak katılan misafirlere teşekkür etti.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı