Haber Detayı
10 Mayıs 2016 - Salı 22:23 Bu haber 896 kez okundu
 
DP İl Başkanlığına Kartal Atandı
Politika Haberi
DP İl Başkanlığına Kartal Atandı

Demokrat Parti Antalya İl Başkanlığı’na Hasan Ali Kartal atandı. DP Genel Merkez tarafından il başkanlığı görevine atanan Kartal’a atama yazısı DP Teşkilat İşleri Başkanı Mehmet Ali Yavuz tarafından gönderildi.

Mart 2011 Tarihinden buyana Demokrat Parti Muratpaşa İlçe Başkanı olarak görev yapan Hasan Ali Kartal partisinin Antalya İl Başkanlığı görevine atandı. DP Genel Merkezi tarafından Kartal’a görevlendirme yazısı faks ile gönderildi. DP Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat İşleri Başkanı Mehmet Ali Yavuz  imzası ile gönderilen görevlendirme yazısında “Antalya İl Teşkilatını oluşturmak üzere sayın Hasan Ali Kartal’ın İl Başkanı olarak görevlendirilmesine Genel İdare Kurulumuzun 26 Mart 2015 tarih ve 2015/3 sayılı toplantısında alınan karar gereği başkanlık divanına verilen yetkiye istinaden Başkanlık Divanının 27 Nisan 2016 tarihli toplantısında karar verilmiştir” denildi.

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı olarak atanan Hasan Ali Kartal, “Omzumuza büyük bir yük yüklendi. Ancak ben ve yeni oluşturacağımız yönetimimiz ile bu yükün altından başarı ile kalkacağımıza inanıyorum. Kırgınlıkları, dargınlıkları, yorgunlukları bir tarafa bırakarak birlik olalım. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Demokrat Parti olarak bu ülkenin dağında, taşında, ovasında, köprüsünde her yerinde kır atın nal izleri ve imzası vardır.Yeni hizmetlerin altına imza atmak üzere Bismillah diyerek bu kutlu yola çıkıyoruz. Allah bizleri mahbup etmesin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı