Haber Detayı
10 Mayıs 2016 - Salı 23:46 Bu haber 1192 kez okundu
 
Konyaaltı’nda Doğusundan Batısına Spor Tesisleri
Belediyeler Haberi
Konyaaltı’nda Doğusundan Batısına Spor Tesisleri

Konyaaltı Belediyesi, Toros Mahallesi’nde 6 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu olan spor tesisinde modernize çalışması başlattı.

Konyaaltı Belediyesi, geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan ve Konyaaltı Belediyesi Meclis Toplantısında “Atatürk” ismini alan Konyaaltı Atatürk Stadyumu ile Antalya’nın en büyük üçüncü futbol sahasını da hizmete açmış oldu. Konyaaltı Belediyesi şimdide Toros Mahallesi’nde bulunan 6 bin 500 metrekare arazi üzerine kurulu spor tesisinde modernize çalışmalarına başladı.

İlk olarak drenaj çalışmalarıyla alt yapısı tamamen yenilenen saha, rulo çimleme yöntemiyle yeniden yeşerecek. Bununla birlikte misafir takım soyunma odası, hakem odası, sağlıkçı odası gibi donatı alanlarıyla da tesis, modern bir yapıya kavuşturuluyor.

Toros Mahallesi’nde spor tesisinde devam eden çalışmaları değerlendiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı’nı doğusundan batısına spor donatı alanlarıyla çevrelediklerini kaydetti. 6 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu olan spor tesisin günümüz ihtiyaçlarına cevap veremediğini bu nedenle de modernize çalışması başlattıklarını ifade eden Başkan Muhittin Böcek, bu çalışmaların en geç iki ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanacağını bildirdi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı