Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 17:09 Bu haber 979 kez okundu
 
Böcek, Çocuklar İle Zeytin Fidanı Dikti
Gündem Haberi
Böcek, Çocuklar İle Zeytin Fidanı Dikti

Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için Antalya’da bulunan 20 ülkeden 40 çocuk, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

8-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için Antalya’da bulunan 20 ülkeden 40 çocuk, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Başkan Muhittin Böcek, Tbilisi Samgori Belediye Başkanı Mamuka Chokuri’nin de yer aldığı heyeti kapıda karşıladı.

Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için Antalya’da olduklarını dile getiren Tbilisi Samgori Belediye Başkanı Mamuka Chokuri, Konyaaltı İlçesi’ni Antalya’nın turizme açılan penceresi olarak gördüklerini bunun içinde Konyaaltı Belediyesi ile kardeş belediye olmayı çok istediklerini söyledi. Chokuri, Başkan Böcek’e festivale verdiği desteklerden ötürü de ayrıca teşekkür etti.

Antalya’nın ve de Türkiye’nin turizm sezonuna sıkıntılı girdiğini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali gibi etkinliklerin öneminin böyle günlerde bir kat daha arttığını ifade etti. Konyaaltı Belediyesi olarak turizmi güçlendirecek her türlü etkinliği desteklediklerini dile getiren Başkan Böcek, Festivale katılan çocukların yöresel hediyelerini kabul ederken, onlara Konyaaltı Belediyesi’ni hatırlatacak küçük hediyeler takdim etti.

Toplantı sonrası Başkan Muhittin Böcek, Tbilisi Samgori Belediyesi ile Konyaaltı Belediyesi arasında dostluğu simgelemesini adına ziyaretçilerle birlikte zeytin fidanı dekti. Fidanlara can suyu veren Başkan Böcek, yine misafirlerini kapıdan uğurladı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı