Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 18:13 Bu haber 1138 kez okundu
 
KONSEM Öğretmeninden Muhteşem Konser
Kültür-Sanat Haberi
KONSEM Öğretmeninden Muhteşem Konser

Konyaaltı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’inde görevli müzik öğretmeni Burcu Söylemez, aşk şarkılarından oluşan Türk Sanat Müziği konseriyle sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı.

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) de müzik öğretmeni olarak görev yapan Burcu Söylemez, aşk şarkılarından oluşan bir konserle sahne aldı. “Ne olur akşamları gelsen, Söyle nazlı, Agora meyhanesi, Sene de bir gün, Çaresizim, Aşk masalı..” gibi bir birinden değerli 15 sanat eserini seslendiren Burcu Söylemez, müzik severlerinde de beğenisini aldı. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda gerçekleştirilen konserde 15 aşk şarkısı seslendiren Burcu Söylemez, performansıyla da göz doldurdu. Salonu dolduran Antalyalı sanat severler, zaman zaman şarkılara eşlik ederek konseri renklendirdiler.

Konyaaltı Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserler, 15 Mayıs Pazar günü Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda saat 20.30’da Buket Güzel’in şefliğinde düzenlenecek olan “Keman Orkestrası” konseriyle devam edecek. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı