Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 18:14 Bu haber 835 kez okundu
 
Dsi 13. Bölge Müdürlüğü Ankara’da Ki Takdim Toplantılarını Tamamladı
Asayiş Haberi
Dsi 13. Bölge Müdürlüğü Ankara’da Ki Takdim Toplantılarını Tamamladı

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü her yıl rutin olarak Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde yapılan takdim toplantılarını tamamladı.

Bölge Müdürü Turkay Özgür yaptığı açıklamada;

‘’DSİ Genel Müdürlüğümüz tarafından her yıl düzenlenen Takdim toplantılarını başarı ile tamamladıklarını belirterek.

DSİ Antalya heyeti olarak ekibimiz ile birlikte Ankara’da ilk olarak Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Harun Tüfekci'yi veOrman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Akif Özkaldı’yı makamında ziyaret ederek, Antalya Bölge Müdürlüğümüzün 2015 yılı çalışmaları ve 2016 yılı hedefleri konusunda kendilerine bilgi sunduk.

Ardından DSİ Genel Müdürlüğümüz konferans salonunda DSİ Genel Müdür Yardımcımız Sayın Yakup Başoğlu Başkanlığında Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızın katıldığı heyete DSİ Antalya Bölge Müdürlüğümüzün 2015 yılı çalışmalarının değerlendirmesini ve 2016 yılı hedeflerini içeren bir sunum yaptık.

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü olarak takdim toplantımızı başarı ile tamamladık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ’dedi.

Bölge Müdürü Özgür ve heyeti, Ankara’da son olarak TES-İŞ Antalya Şube Başkanı Sayın Hacı Mevlüt Ünal ve Bölge Müdür Yardımcıları ile birlikte TES-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın Mustafa Şahin'i ve Enerji BİR-SEN Genel Başkanı Sayın Hacı Bayram Tonbul’umakamında ziyaret ettiler.

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı