Haber Detayı
14 Mayıs 2016 - Cumartesi 22:28 Bu haber 787 kez okundu
 
Yaşasın Spor, Yaşasın Hayat
Gündem Haberi
Yaşasın Spor, Yaşasın Hayat

Koç Spor Fest’in yüzme müsabakaları Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılıyor. Üniversiteli yüzücülerin müsabakalarını izleyip madalyalarını veren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; ‘Yaşasın spor, yaşasın hayat’ dedi

Madalyaları verdi

Üniversiteli sporcuların yarıştığı Koç Fest Spor’un hentbol ve cimnastik müsabakaları Muratpaşa Belediyesi Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda yapılırken, üniversiteli yüzücüler ise Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda kulaç atıyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’ndaki yüzme müsabakalarını izleyip, dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

Dünya standartlarında spor

Bayanlar ve erkeklerde 200 metre sırtüstü müsabakaları ile 8x50 mix serbest bayrak yarışını takip eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, üniversiteli sporculara; “Çok iyi yol, çok iyi park, çok iyi temizlik işleri, çok iyi tesisler yetmez. Mutlaka sanata ve sporcuya ihtiyacımız var. Hem de dünya standartlarında sanata ve spora ihtiyacımız var. Yaşasın spor, yaşasın sanat, yaşasın hayat” diye seslendi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı