Haber Detayı
14 Mayıs 2016 - Cumartesi 22:33 Bu haber 2732 kez okundu
 
Koton’a Gümüş Effie Ödülü
Magazin Haberi
Koton’a Gümüş Effie Ödülü

Koton, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda,Koton Kids’in “Bu Benim Tarzım” iletişim kampanyası çerçevesinde oluşturulan reklam filmiyle Moda-Tekstil Aksesuar kategorisinde gümüş Effie ödülü aldı.

Türkiye'nin moda ve perakende sektörünün öncü markası Koton,reklamcılık sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Effie Ödülleri’nde, Moda-Tekstil Aksesuar kategorisinde gümüş Effie kazandı. Koton, bu yıl 36 kategoride toplam  223 reklam ve pazarlama iletişimi kampanyasının yarıştığıEffie Ödülleri’nde gümüş Effie ödülünü, Koton Kids’in “Bu Benim Tarzım” isimli iletişim kampanyası kapsamında oluşturulan reklam filmi ile kazandı.

Çocuklardan alınan ilham ile hazırlanan, çocukların kendi dünyalarına ait olan yaratıcılıklarının ve bu eksende giyinme isteklerinin esprili bir yaklaşımla anlatıldığı reklam filminde, yeni sezon koleksiyonundan örnekler gösteriliyor. Çocukların kombinlerindeki farklılık ve uyumsuzlukla onların hayal dünyası ve yaratıcılıklarına gönderme yapılan reklam filmine uyarlanan ve çocuklar tarafından seslendirilen Frank Sinatra’nın “I did it myway’‘ şarkısı da filmin yayınlandığı dönemde büyük beğeni almıştı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı