Haber Detayı
14 Mayıs 2016 - Cumartesi 22:39 Bu haber 678 kez okundu
 
İnsanımızı Seviyor, Koşulsuz Hizmet Ediyoruz
Gündem Haberi
İnsanımızı Seviyor, Koşulsuz Hizmet Ediyoruz

Varlık Mahallesi’nde, ‘Biz Size Geliyoruz’ sloganı ile yaptığı halk günü toplantısında vatandaşlara seslenen Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal; “Biz insanımızı seviyor ve koşulsuz hizmet ediyoruz” dedi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Biz Size Geliyoruz’ sloganlı halk günü toplantılarına Varlık Mahallesi’nde devam etti. Varlık Mahalle Muhtarı Mehmet Güven, Muratpaşa İlçe Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Akcan ve belediye bürokratlarının katıldığı toplantıya vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Varlık Mahallesi sakinleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı, alkışlarla ayakta karşıladı. Vatandaşlar, Başkan Uysal’ın konuşmasını da sık sık alkışlarla kesti.

Yaşam kalitesini yükseltecek hizmetler

Varlık Mahalle Muhtarı Mehmet Güven, Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal’ı; ‘Başka belediye başkanları ile de çalıştım ama gülen yüzü, samimiyeti ve çalışkanlığıyla çok farklı’ diye anons etti. Muhtar Güven’in, hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiği Başkan Uysal; “Biz insanımızı seviyor ve koşulsuz hizmet veriyoruz. Sizlerin vergisi olan, belediyenin her kuruşunu; engellilerimizin, yaşlılarımızın, çocuklarımızın, kadınlarımızın, herkesin yaşam kalitesini yükseltmek için harcıyoruz” dedi.

1500’ün konteyner yeraltına alınıyor

Vatandaşların sorularını da yanıtlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Kendi asfaltını üreten ender belediyelerden biriyiz. 34 dönümlük bitki üretim tesisimiz ve kapasitesini artırdığımız yeraltı çöp konteyneri üretim tesisimiz var. 1500’üncü konteyneri gelecek hafta yeraltına alıyoruz. 16 belediye; yeraltı çöp konteyneri almak için bize başvurdu. Kırcami planında da tüm engelleri aştık, yıl sonunda tapu verecek aşamaya geldik” diye konuştu.

Tüm yol ve kaldırımlar yenilenecek

Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezleri’nin inşaatlarının sürdüğünü, gösteri merkezinin temelini de yakında atacaklarını belirten Başkan Uysal şöyle devam etti; “Doğalgaz çalışması yapılan mahallelerimizin yol ve kaldırımlarını yenilemeye devam ediyoruz. 2018 yılı ortalarına kadar tüm mahallelerimizin yol ve kaldırımlarını yenilemeyi planlıyoruz. Bu çalışmalarda, kendi tesisimizde ürettiğimiz asfaltla yapacağız.”

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı