Haber Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 00:14 Bu haber 1865 kez okundu
 
ASKON Antalya İl Başkanı Cahit Urfan E-İhracat’ı Anlattı
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Antalya İl Başkanı Cahit Urfan, ASKON ev sahipliğinde Antalya Expo’da düzenlenen Akdeniz E-İhracat Konferansında katılımcılara hitap etti.
Ekonomi Haberi
ASKON Antalya İl Başkanı Cahit Urfan E-İhracat’ı Anlattı

ASKON Antalya İl Başkanı Urfan , “Bizler, iş insanları olarak; ülke ihracatımızın artmasını hem bireysel olarak, hem de ülkemiz adına önemsiyoruz. Bunu yaparken de uygun maliyetlerle ve hızlı sonuçlar alabilecek yatırımları önceliyoruz. E-İhracat, bu anlamda yatırımlarımız için en hızlı bir şekilde sonuç alabileceğimiz bir kanal. Bu kanalı en iyi şekilde kullanabilirsek ve rekabet gücümüzü arttırabilirsek ülke ekonomimize ciddi katkılar sunabileceğiz.

Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz Akdeniz e-ihracat konferansı ile de bunu amaçlıyoruz. E-İhracatta başarılı olmuş kurumlarımızın değerli isimleri bizlere bu konuda başarıya gidecek yolları anlatacaklar.

Malumunuz ‘vatan sevgisi, ona hizmetle ölçülür’. Vatanımızı ve milletimizi seviyoruz. Bu nedenle vatanımıza hizmet edebileceğimiz noktaları belirliyor ve bu alanda en iyi olmaya çalışıyoruz. Anadolu Aslanları olarak da, ülkemiz kaynaklarından milletimiz adına ne kadar verim alabiliriz onun çalışmalarını yapıyoruz. Bugün, aramızda yüzlerce gencimiz var. Gençlerimize tavsiyemiz bu ticaret alanını iyi değerlendirmeleridir. Hem düşük maliyetli, hem de hızlı bir şekilde ticarette yer alabilecekleri bu kanalı fırsata çevirsinler. Bugün buradan alacakları çıktılar kendilerini iyi bir rota çizmeleri için çok ciddi birer kaynak olacaktır.

Değerli Katılımcılar,

Sınırların kalktığı, bir tıkla tüm dünyanın elimizin altında olduğu şu günlerde kendimizi de günün şartları ile güncellemeliyiz. Bunun için de bugünden yarına hazırlanmalıyız. Unutmayalım ki,

‘’Gelecek, ihtiyacı olan şeyleri yapabilmek için neyi öğrenmesi gerektiğini bilenlerindir.’’

Neyi öğrenmemiz konusunda bugünden karar verip, zamanında kendimizi hazırlarsa ise gelecek de bizim ellerimizde şekillenecektir. Yarının ticaret tarzı olan e-ihracat konusunda da bugünden hazırlanmalı, bu pazarda en güçlü şekilde yer almalıyız. Bunun için yarının daha müreffeh Türkiye’si için bu konuyu önemsiyor ve sizleri de bu konuyu önemsemeye davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: ASKON, Antalya, İl, Başkanı, Cahit, Urfan, E-İhracat’ı, Anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı