Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 23:26 Bu haber 2428 kez okundu
 
Aslan Macit'e Özel Kutlama
Antalya'nın tanınmış simalarından Açelya- Seçkin Etke çiftinin biricik oğulları Aslan Macit ailesi tarafından hazırlanan özel bir kutlama ile iki yaşına merhaba dedi.
Magazin Haberi
Aslan Macit'e Özel Kutlama

Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Antalya’nın tanınmış işadamlarından  Seçkin Etke ve eşi Açelya Etke’nin çocukları Aslan Macit, ailesi tarafından ünlü bir mekanda düzenlenen çok özel  bir parti ile ikinci doğum gününü kutladı.  Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkanı olan dedesi Macit Etke ile aynı adı taşıyan Aslan Macit’in doğum gününde yakınları ve aile dostları Etke ailesini yalnız bırakmadı. Yeni yaşını kutlayan Aslan Macit yaptığı sevecen hareketleri ile davetlilerin ilgi odağı olurken, doğum günü pastasını da kendisi ile aynı adı taşıyan dedesiyle beraber  kesti. 

Akşam saatlerinde başlayan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden kutlamada doğum günü partisine katılan davetliler Aslan Macit'e çeşitli hediyeler verdiler. Kusursuz biten  partinin ardından davete  katılan konuklara ayrı ayrı  teşekkür eden  Etke çifti “Bu gün bizim için çok anlamlı ve özel bir gün. Bu özel  günümüzde  bizleri yalnız bırakmayan tüm aile büyüklerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah herkese bu güzel günler  yaşamayı nasip etsin. Evladımıza  sevdikleriyle birlikte nice güzel yıllar diliyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda da böylesi mutlu günlerde hep birlikte oluruz” dediler.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Aslan, Macit'e, Özel, Kutlama, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aslan Macit'e Özel Kutlama
Yorumlar
Haber Yazılımı