Haber Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 22:38 Bu haber 2094 kez okundu
 
Atay Uslu'dan Bayramlaşma Trafiği
Politika Haberi
Atay Uslu'dan Bayramlaşma Trafiği

Ramazan Bayramında Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Türk Başkanı  Atay Uslu hemşehrileriyle bayramlaştı. Atay Uslu, Bayramlaşma programlarında  Kumluca, Finike, Kemer ve Antalya Merkezde hemşehrileriyle bayramlaştı. Ardından Demre ve Kaş ilçelerinde bayramlaşmalar gerçekleştirdi.

KUMLUCA FİNİKE KEMER KAŞ DEMRE VE ANTALYA'DA BAYRAMLAŞMA...

Bayram Namazını Finike Merkez Camii'nde kılan Atay Uslu namaz sonrası Finikeli hemşehrileriyle bayramlaştı.  Ardından Kumluca, Finike, Kemer ve Ak Parti Antalya  İl Başkanlığındaki, sonraki günlerde de Demre be Kaş ilçelerindeki bayramlaşma programlarına katılan Atay Uslu vatandaşlar ile tek tek bayramlaştı.

DERDİMİZ İNSANIMIZIN HUZURU VE MUTLULUĞU 

Antalya Milletvekili Atay Uslu,  yapılan bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada "Ramazan Bayramına kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Cenabı Hak oruçlarımızı ve dualarımızı kabul etsin. Allah birlik ve beraberliğimizi, bu güzel Bayramlarda daha da arttırsın. Biz Bir ve Beraber olduğumuz sürece medeniyetimiz güçlenecek, insanlığa merhamet, adalet, huzur dağıtacaktır. Derdimiz milletimize, Şehrimize hizmet edebilmek, derdimiz milletin mutluluğunu, huzurunu arttırmak.  TBMM'de Çiftçimizin de, turizmcimizin de, Antalyamızın yanında çalışmalar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. "

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Atay, Uslu'dan, Bayramlaşma, Trafiği,
Yorumlar
Haber Yazılımı