Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 11:06 Bu haber 1698 kez okundu
 
Başkan Aydın, Ulaşım Esnafımızın Yanındayız
İYi parti Antalya İl başkanı Ahmet aydın Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimini ağırladı.
Siyaset Haberi
Başkan Aydın, Ulaşım Esnafımızın Yanındayız

Toplu taşıma esnafının sorunlarını dinleyen Ahmet Aydın otobüs esnafının sorunlarını bildiğini söyledi. Başkan Aydın, ulaşım esnafının Kamu görevi icra ettiğini nasıl bir zorluk içerisinde çalıştıklarını yakından bildiğini ifade ederek"Özellikle son yıllarda artan mazot fiyatları ve aşınma payı giderleri esnafımızın belini bükmektedir. Kamu hizmeti veren şehir içi ulaşım esnafı, vatandaşı memnun etmek adına en iyiyi en makul ücretle sunmaya çalışıyor diyerek raylı sisteme de vurgu yaparak,   “maliyeti yüksek yatırım. Bu yatırım günü kurtarmak için değil aksine gelerek nesillerinde faydalanacağı şekilde yapılmalıdır.  Antalya’da trafik sorununa köklü çözüm getirilmelidir. Raylı sistem günü kurtarmak için yapılmamalı. En  az 50 yıllık olarak planlanmalı. Yarınları bugünden görmek zorundayız. İyi Parti olarak sadece ulaşım esnafının değil, tüm esnaflarımızın her türlü sıkıntılarında yanlarındayız. Sorunların göstermelik, günü kurtarmak olarak değil, köklü çözümlenmesinden yanayız” şeklinde konuştu.

Antalya otobüsçüler Odası Başkanı Yasin Arslan hayırlı olsun ziyaretinde ” İYİ parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, bizler siyasi partilere aynı mesafedeyiz. Esnaf Olarak bazı sıkıntılar,  bazı zorluklar yaşıyoruz.  Ama genel olarak yapığımız istişare ile bu sorunları çözüyoruz. Ahmet Aydın beye tekrar görevinin hayırlı olmasını diliyor başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Aydın,, Ulaşım, Esnafımızın, Yanındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı