Haber Detayı
03 Nisan 2017 - Pazartesi 20:23 Bu haber 489 kez okundu
 
Başkan Böcek’ten Öğretmenevleri’ne Müjde
Konyaaltı Toros Taksi Durağı ve Öğretmenevleri Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Öğretmenevleri Kapalı Pazarı’nın hizmete açılacağını müjdeledi.
Gündem Haberi
Başkan Böcek’ten Öğretmenevleri’ne Müjde

Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bölge de esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta bölge esnafıyla bir araya gelen Başkan Muhittin Böcek, son olarak Konyaaltı Toros Taksi Durağı’nı ziyaret etti. “Şoför, arkasında devlet sırrının konuşulduğu kişidir” diyen Başkan Muhittin Böcek, gerek ekonomik,  gerekse siyasi çekinceme yaşayan esnafın sabırla bu süreci yürüttüğünü söyledi.

Konyaaltı Toros Taksi Durağı’nın ardından Öğretmenevleri Mahallesi Muhtarı Celal Koç ile bir araya gelen Başkan Böcek, bölgeye yapılan Öğretmenevleri Kapalı Pazar Yeri’nin de müjdesini verdi. Kısa süre içinde yapımı tamamlanan kapalı pazarın 5 Nisan Çarşamba günü hizmete açılacağını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, bölge halkı ve esnafa şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Başkan Muhittin Böcek, son olarak referandum için hayır çalışması yürüten partilileri ziyaret etti. Muhittin Böcek, ‘hayır’ lokması dağıtan partililerle bir araya gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Böcek’ten, Öğretmenevleri’ne, Müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı