Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 20:30 Bu haber 548 kez okundu
 
Başkan Çalık; Milletimiz Her Zaman Olduğu Gibi En Doğru Kararı Verecektir
Serik Belediye Başkanı Dr. Ramazan Çalık, 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna sayılı günler kala Serik’te tüm mahalleleri dolaşarak, Anayasa Değişikliğine “EVET” için destek istedi.
Gündem Haberi
Başkan Çalık; Milletimiz Her Zaman Olduğu Gibi En Doğru Kararı Verecektir

Başkan Çalık yaptığı ziyaretler sırasında İlçede yapılan çalışmaları da yerinde inceledi.

16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumu için Serik’te tüm mahalleleri dolaşarak, vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Çalık, yapılacak olan referandumda milletimiz ve vatandaşlarımız her zaman olduğu gibi en doğru kararı verecektir dedi.

ÇALIK; ’’EVET KARARI ÜLKEMİZİN LEHİNE OLACAK’’

Başkan Çalık yaptığı ziyarette şunları söyledi: “Biz vatandaşlarımıza yaptığımız ziyaretlerimiz ile bazen mutlu, bazen acılı günlerinde bazen de yaptığımız çalışmaları yerinde incelemek için her zaman bir arada oluyorduk. 16 Nisanda ki yapılacak referandum için de vatandaşlarımızı ziyaret ederek, anayasa değişikliğini anlatıyoruz. Pazar günü yapılacak olan referandumda her zaman olduğu gibi son sözü milletimiz söyleyecek. Ben inanıyorum ki vatandaşlarımızın vereceği EVET kararı, ülkemizin lehine olacak. Yapılacak olan anayasa değişikliği ile seçimden mutlaka tek başına iktidar çıkacak, siyasi istikrar kalıcı hale gelecek,  iki seçim arasında (5 yıl) kesintisiz icraat olacak, uzlaşma kültürü gelişecek,  hükümet kurulamama sorunu olmayacak ve hükümete güvenoyunu milletimiz verecektir. Aynı zamanda devletin gerçek sahibi millet olacak, geçmiş dönemlerde gördüğümüz ve sıkıntılarını çok çektiğimiz yönetimde çift başlılık ve uyumsuzluklar ortadan kalkacak, kriz ve kaoslar olmayacaktır’’  dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Çalık;, Milletimiz, Her, Zaman, Olduğu, Gibi, En, Doğru, Kararı, Verecektir,
Yorumlar
Haber Yazılımı