Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 02:38 Bu haber 441 kez okundu
 
Başkan Genç, İlçe Esnafını Ziyaret Etti
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeniköy Pazaryeri esnaf ziyaretinin ardından bu kez de Yeşilbayır Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki esnaflarla buluştu. Yaya olarak esnafları tek tek dolaşan ve vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Genç, be
Gündem Haberi
Başkan Genç, İlçe Esnafını Ziyaret Etti

Halkımızın yanındayız…

Döşemealtı Belediye Başkanı Genç , mahalle ve site toplantılarıyla vatandaşların sorunlarını yerinde tespit edip giderilmesi için çalışma yapıyor.  Akşamları da site ve kapalı pazar yerlerinde mahalle toplantıları düzenleyen Genç, çat kapı evleri de  ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

Esnafı dinledi…

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç , bugün Yeşilbayır mahallesinde esnaf gezisine çıktı.  Başkan Genç, yaya olarak gezdiği caddeler de dükkanlara girerek esnafa  hem hayırlı işler temennisinde bulundu, hem de istek ve şikayetlerini dinledi. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet eden, Başkan Genç, tüm istekleri not aldırdı ve bir an önce hayata geçirilmesi için talimat verdi. Gezi sırasında Başkan Genç'e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Biz bir aileyiz…

Kendisine gösterilen sevgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden  Genç, "Biz Döşemealtı'nda bir aileyiz. Kimisi beni evladı, kimisi ağabeyi ya da arkadaşı gibi görüyor. Bu sevgiye layık olabilmek ve ilçemin sorunlarını çözebilmek adına mesai arkadaşlarımla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ev ziyaretleri, mahalle ve site toplantılarının yanı sıra esnaf kardeşlerimizin de işyerlerinde ziyaretler yaparak çaylarını içip sorunlarını dinliyorum" diye konuştu.

Esnaf gezisine Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Zekeriya Altun, Kadın Kolları Başkanı Hanife Aldemir ve İlçe yönetimiyle birlikte çıkan Başkan Genç, 16 Nisan tarihinde yapılacak referandum da vatandaşlardan sandığa gitmelerini isteyerek, "ülkemiz ve geleceğimiz için en hayırlısı olana halkımız karar verecek. Bunun için herkesi referandumda hayır oyu kullanmaya davet ediyorum" dedi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Genç,, İlçe, Esnafını, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı