Haber Detayı
30 Aralık 2021 - Perşembe 20:01 Bu haber 2022 kez okundu
 
Başkan Küçükkuru’dan Yeni Yıl Mesajı
İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru Yeni Yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
Başkan Küçükkuru’dan Yeni Yıl Mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru Yeni Yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, 2021 yılını geride bıraktığımız bugün de yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennileriyle, yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Küçükkuru mesajında; “Kıymetli hemşerilerim sevinç ve hüzünlerle iç içe geçen 2021 yılını geride bırakırken geleceğe ümitle bakacağımız yeni bir yılı karşılıyoruz. Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilçemize hizmet etme aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2022’de de devam edeceğine hiçbir hemşerimizin şüphesi olmasın. Hizmetlerle dolu geçen bu yılımızın ardından İbradı’da birçok hizmet yapılmıştır.  Allah yeni yılda İlçemizde yapacak olduğumuz çalışma ve projelerde bizlere güç kuvvet versin. Malum bu yıl Covid-19 salgını dolayısıyla çok zor bir süreç atlatıldı. Umuyoruz ki inşallah en kısa sürede bu salgından ülke ve dünya olarak kurtuluruz.

Bu vesileyle 2022yılının toplumsal huzurun olduğu bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını temenni ederek başta İbradı’lı hemşerilerim olmak üzere herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Küçükkuru’dan, Yeni, Yıl, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı