Haber Detayı
22 Nisan 2021 - Perşembe 19:25 Bu haber 2780 kez okundu
 
Belediye Başkanı Turgay Genç, 23 Nisan Resmini Çocuklarla Birlikte Tamamladı
öşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş eğitmenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını pandemi nedeniyle sade bir etkinlikle kutladı. Döşemealtı Kent Meydanında yapılan etkinlikte öğretmenler tarafından hazırlanan 23 Nisan resmi,
Gündem Haberi
Belediye Başkanı Turgay Genç, 23 Nisan Resmini Çocuklarla Birlikte Tamamladı

Bayram resmine çocuk parmak izi

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş eğitmenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını pandemi nedeniyle sade bir etkinlikle kutladı. Döşemealtı Kent Meydanında yapılan etkinlikte öğretmenler tarafından hazırlanan 23 Nisan resmi, meydana gelen çocuklar tarafından boyandı. Miniklerin sade bir organizasyonla  kutlayabildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katılan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, çocuklarla birlikte ellerini boyayıp 23 Nisan resmi üzerinde ölümsüzleştirdi.

Her yıl hazırladıkları etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutlayan Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreşi pandemi nedeniyle okulun kapalı olması üzerine sade bir etkinlikle ilçe çocuklarıyla buluştu. Öğretmenlerin hazırladığı dev 23 Nisan resmi meydana gelen çocuklar tarafından parmak boyası ile ellerini boyayıp resmi tamamlandı. Belediye Başkanı Turgay Genç ise çocuklarla birlikte ellerini boyayıp resmin tamamlanmasını sağlarken, alana gelen çocuklara Türk bayrağı ve balon hediye edildi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Belediye, Başkanı, Turgay, Genç,, 23, Nisan, Resmini, Çocuklarla, Birlikte, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı