Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 21:09 Bu haber 5576 kez okundu
 
Birikim Okulları Açılışında Bayrak Skandalı
Fener Mah. Falez Cad. üzerinde yeni açılan Birikim Hayat Okulun açılış töreninde sahnede bayrak ve Atatürk resminin asılmaması skandala yol açtı.
Asayiş Haberi
Birikim Okulları Açılışında Bayrak Skandalı

Antalya, Muratpaşa İlçesinde açılan özel bir okul olan Birikim Hayat Okulunun açılışı esnasında sahnede Türk Bayrağı ve Atatürk resminin olmaması acılaşa gelen misafirler ve protokol tarafından tepki aldı. Göller Bölgesi Gazetesi İmtiyaz Sahibimiz Hasan Demirkan sorumlularına burasının Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir okul olmasına rağmen neden Türk Bayrağımız ve Atatürk resminin olmadığını ayrıca açılış organizasyonun çok beceriksiz ve fiyaskonun en üst seviyesinde olduğunu saygı duruşunundan sonra istiklal marşı çalmayınca acılaşa gelen misafirlerin kendisi okudu. Sahnede Türk Bayrağı ve Atatürk resminin asılmamasına tepki üzerine açılış esnasında arka ekrana Türk Bayrağı yansıtıldı.

Açılışa katılan Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü yetkileri neden buna göz yumdu.

 

Kaynak: (GBG) - Göller Bölgesi Gazetesi                                                                                                                Editör: İsmail ULUSOY

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Birikim, Okulları, Açılışında, Bayrak, Skandalı,
Yorumlar
Haber Yazılımı