Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 20:41 Bu haber 1779 kez okundu
 
BSM Açılış İçin Gün Sayıyor
Kepez Belediyesi, hizmet binası yanındaki Belediye Sağlık Merkezi’nin açılış törenini 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’da gerçekleştiriyor.
Sağlık Haberi
BSM Açılış İçin Gün Sayıyor

Kepez Belediyesi’nin 5 yıldızlı özel hastane konforunda inşa ettiği Belediye Sağlık Merkezi törenle açılıyor. Belediyenin hizmet binası yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi’nin açılış töreni 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’da gerçekleştirilecek. Eğitimden spora, sanattan modern kentleşmeye kadar birçok alanda ilçeye önemli yatırımlar yapan Kepez Belediyesi, sağlık alanında attığı örnek projeyi de hayata geçiriyor. Tam donanımlı özel hastane konforunda vatandaşlara sağlık hizmeti sunan Kepez Belediyesi, sağlık merkezi bünyesinde verdiği ücretsiz birçok hizmet ile de örnek bir projeye imza atıyor.

Sağlıkta çağ atlayan hizmet

Belediye Sağlık Merkezi bünyesinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Engelli Koordinasyon Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi Polikliniği, Psikolojik Destek Hizmeti, Kanser tarama Merkezi, Evde Sağlık Hizmeti, Diyetisyen, Laboratuvar ve halk eczanesi bulunuyor. Açılış töreni 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’da yapılacak olan Belediye Sağlık Merkezi(BSM) bugüne kadar 146 bin 476 kişiye sağlık hizmeti vererek,  232 bin 119 işlem gerçekleştirdi.

Güler yüzlü personel

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından itibaren ilçede 185 bin 408 kişi sağlık hizmeti ile buluşturuldu. Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti ile 38 bin 932 kişiye ulaşan Kepez Belediyesi, hizmet binası yanında inşaa ettiği Belediye Sağlık Merkezi’nde görev yapan güler yüzlü personeli ile de ilçe sakinlerine şifa dağıtıyor.  Belediye Sağlık Merkezi’nin 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’da yapılacak olan açılış törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılması bekleniyor.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: BSM, Açılış, İçin, Gün, Sayıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı