Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 00:43 Bu haber 1107 kez okundu
 
Bu Turnuvada Herkes Kazanacak
Kemer Belediyesi’nin düzenlediği Halı Saha Futbol Turnuvası’nda konsoloslukların takımları ile yerel idarelerin takımları dostluk ve kardeşlik için sahaya çıkacak.
Spor Haberi
Bu Turnuvada Herkes Kazanacak

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu maçlarda kaybeden olmayacak, herkes kazanacak” dedi

Kemer Belediyesi tarafından;  8 Nisan Cumartesi günü, 09-00-17.00 saatleri arasında, Kemer Belediyesi Spor Kompleksi Emirates Arena’da düzenlenecek olan Dostluk ve Kardeşlik Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Antalya’daki konsolosluklar ile ilçedeki yerel idareciler arasında maçlar yapılacak.

KONSOLOSLUKLAR KATILIYOR

Antalya Alman Konsolosluğu, Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu, Kazakistan Antalya Konsolosluğu, Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Göç İdaresi ile diğer bazı resmi kurumların oluşturacağı takımlar dostluk ve kardeşlik için sahaya çıkacak.     

KAYBEDEN KİMSE OLMAYACAK

Turizmde bir marka olan Kemer’in şanına yakışık bir turnuva düzenlediğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Her turizm sezonunda çok çeşitli uluslardan turist ağırlayarak  adeta ‘Birleşmiş Milletler’in küçük bir modeli haline gelen Kemer ilçemizde böyle bir etkinlik gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz. Bu maçların kaybedeni olmayacak. Çünkü dostluk ve kardeşlik, özetle herkes kazanacak” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Bu, Turnuvada, Herkes, Kazanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı