Haber Detayı
03 Nisan 2017 - Pazartesi 21:03 Bu haber 699 kez okundu
 
Buldukları Cüzdanı Polis Merkezine Teslim Ettiler
Muratpaşa Belediyesi çalışanları, Antalyalılar’ın ‘Sosyete Pazarı’ adını verdiği pazarın temizliği sırasında buldukları, içinde oturma izniyle birlikte kredi kartları ve bir miktar nakit paranın bulunduğu cüzdanı Demircikara Polis Merkezi’ne teslim etti.
Belediyeler Haberi
Buldukları Cüzdanı Polis Merkezine Teslim Ettiler

Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri, Cumartesi gecesi Antalya’nın en büyük sokak pazarı, Şirinyalı Pazarı’nda yaptıkları temizlik sırasında yol kenarında cüzdan buldu. Antalyalılar’ın verdiği isimli ‘Sosyete Pazarı’nda bulunan cüzdandan yabancı uyruklu bir kadına ait oturma izin belgesi, kredi kartı ve bir miktarda döviz çıktı.

Çalışanlar, içinde bulduklarını tutanakla belirledikten sonra sahibinin bulunması üzerine Demircikara Polis Merkezi’ne teslim etti. Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Baykan Uzunoğlu, “Yaptığımız iş ne olursa olsun önce dürüst ve namuslu olmamız gerektiğini her ortamda ifade etmeye çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarımızın bunu bu tip davranışlarıyla hayata geçiyor olması bizi gururlandırıyor” dedi.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Buldukları, Cüzdanı, Polis, Merkezine, Teslim, Ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı