Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 10:19 Bu haber 2276 kez okundu
 
Burdurlular Derneği Pilav Şöleni
Asayiş Haberi
Burdurlular Derneği Pilav Şöleni

Antalya Burdurlular Derneği  yönetim kurulu başkanı basına vermiş olduğu kahvaltıda  7 Ekim Pazar günü Döşemealtı Düzlerçamı Piknik Alanın ‘da yapılacak olan Pilav Şöleni için hazırlıkların aralıksız devam ettiğini bildirdi. Kusursuz bir organizasyon geçirmek isteyen  dernek üyeleri toplantı üstüne toplantı yapıyor.

Bu yıl 18.si yapılacak pilav şölenine katılımın çok yüksek olması hedefleniyor. Burdurlular olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ettikleri belirten Antalya Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz bir açıklama yaparak şunları söyledi.

Antalya Burdurlular Derneği olarak 7 Ekim Pazar günü Döşemealtı Düzlerçamı'nda yapılacak pilav şölenimiz için hazırlıklarımızın son aşamasındayız. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla gece gündüz çalışarak kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyoruz.  Yöremizin sanatçılarının yer alacağı etkinlikte Mehmet KOPARAN, Gölhisarlı Şeref, Fatih Burdurlu, Gülhan Öz, Ümmet Çelik, Belenli Mustafa Yılmaz ve Alyazma Folklor ekibi sahne alacak.  Sosyal medya üzerinden Antalya'da şehir içi billboardlarda ve afişlerimizle sesimizi duyurmayı çalışıyoruz.

Şölenimiz ücretsiz olup Ulaşabildiğimiz herkesi davetiye ulaştırdık. Başta Burdur ve Antalya protokolüne  tüm belediye başkanlarımıza, tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini, Antalya'daki hemşehri derneklerinin başkan ve yönetim kurulu üyelerine, basınımızın değerli mensuplarına, Burdurlu ve Teke yöresinde yaşayan hemşerilerimizi şölenimize davet ettik dedi. Başkan Önder Kurnaz,  birlik, beraberlik ve kardeşlik örneğinin sergileneceği pazar günü Döşemealtı Düzlerçamındaki şölenimize  tüm Hemşerilerimizi bekliyoruz diyerek sözlerini tamamladı.  

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Burdurlular, Derneği, Pilav, Şöleni,
Yorumlar
Haber Yazılımı