Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 13:00 Bu haber 4864 kez okundu
 
ÇEKVA Antalya Yılın Son Toplantısını Gerçekleştirdi.
Kısa adı ÇEKVA olan Çorum Eğitim ve Kültür Vakfı 2018-2019 Eğitim Öğretim yılın son toplantısını 31 Mayıs 2019 tarihinde Corner Park Otelde gerçekleştirdi.
Eğitim Haberi
ÇEKVA Antalya Yılın Son Toplantısını Gerçekleştirdi.

Çorum Eğitim ve Kültür Vakfı (ÇEKVA) Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan Çorum’lu gençlere burs ve eşya yardımları haricinde gençleri sosyal ve kültürel olarak hayata alıştırıyor.

Çorum Eğitim ve Kültür Vakfı (ÇEKVA) Antalya sorumlusu Kemal Koçak kısaca yaptıkları toplantı hakkında bilgi verdi. Koçak, “Akdeniz Üniversitesinde farklı bölümlerde okuyan gençlerimize ÇEKVA olarak burs ve eşya yardımında bulunuyoruz. Ancak biz Antalya Temsilciliği olarak bir ilke imza attık. Çorumlu öğrencilerimize burs ve eşya yardımları yaparak geri çekilmiyoruz. Farklı bölümlerdeki öğrencilerimizle bir araya gelerek kendi okudukları bölümleri hakkında 5 dk. Konuşma yapmalarını istiyoruz. Konuşmalar zamanla kendilerine özgüvenlerini artırma ve farklı bölümlerdeki arkadaşlarıyla zaman zaman ortak ödev yürüyorlar. Örnek verecek olursak,  Mimarlık bölümü birinci sınıf öğrencisi Bilge Bütün, üçüncü sınıf öğrencisi Buse Tekin ve Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisi Dilşah Gençaslan bölümleriyle ilgili sunumda bulundular. Yılın son toplantısında mezun olan öğrencilerimiz Radyo Televizyon ve Sinemacılık bölümünden Oğuzcan Bozalacalı ve Yasin Öztürk, Sosyal Hizmetler bölümünden Özgü Yağmur Durak, Psikoloji bölümünden Dilşah Gençaslan aramızdan ayrılıyorlar.

İş hayatında arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

Ayrıca 2 Sene Öğrenci Başkan Temsilci Yardımcılığı ve ardından Öğrenci Başkan Temsilciliği yapan Dilşah Gençaslan’ a üstün gayret ve başarılarından dolayı teşekkür ettik” dedi.

Öğrenci Başkan Temsilciliği yapan Dilşah Gençaslan mezun olmasından dolayı boşalan yerine Öğrenci Başkan Temsilciliği Gülbahar Şahbaz’ a görevlendirildi.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılın son toplantısını olduğu için hep beraber öğrencilerle birlikte pasta kesilerek mumlar üflendi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: ÇEKVA, Antalya, Yılın, Son, Toplantısını, Gerçekleştirdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı