Haber Detayı
26 Aralık 2018 - Çarşamba 21:22 Bu haber 3887 kez okundu
 
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av. Semih Esen Sahalara İndi
Politika Haberi
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av. Semih Esen Sahalara İndi

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı  Antalya Şube Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şube Yönetimini ziyaret etti.  Ziyarette Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Başkanı Ercan GEÇMEZ, Genel Sayman Binali EFE ve Antalya Şube Başkanı Nurettin Erdoğan, Halkevleri Antalya Şube Başkanı Kutay Meriç ile Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.

Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.  HBAKV Genel Başkanı Ercan GEÇMEZ, ” Cumhuriyet Halk Partisine ciddi destek veren topluluğuz. Bu sebeple de Antalya ve Konyaaltın da sizlere her zaman destek vereceğiz” dedi.

Esen, “Aleviler bu coğrafyada tarih boyunca her zaman aydınlanma hareketinin en önemli öncüleridir.  Alevileri, siyasette göreve gelince değil, ondan daha önce de farkındaydık ve bundan sonrada farkında olacağız. Farkındayız çünkü bütün siyasilerin görevidir.  Hem Partim hem de biz bu bilinçteyiz bundan sonra da bu şekilde devam ederek. Dili, dini, ırkı, ne olursa olsun herkese eşit hizmet vermek zorundayız. Göreve geldiğimizde de bu şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.  Konyaaltında oylarımızı daha da yukarıya taşıyarak, hem Konyaaltın’ı hemde Büyükşehiri kazanacağız. Bu anlayışı İlçemizden başlayarak Antalya’ya ve Türkiye’ye yayacağız.” Dedi.

Geçmez,  “ Hukukun ve Demokrasinin üstün olduğu bir düzene kavuşmak için yoksulluğun, yoksulluğun, kadın cinayetlerinin ve emek hırsızlığının karşında her zaman solun bir alternatif olması gerektiğini ve bu anlamda solun önünün açık olduğunu” belirtti.

Alevi Kültür Derneği Antalya Şube Ziyareti

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ziyaretinden sonra Alevi Kültür Derneği Antalya Şubesini de ziyaret eden Esen’i Dernek Başkanı Hasan Kaya, Kadın Kolları Başkanı Selvet Yeke, Erzincanlılar Derneği Başkanı Namık Karasu ve Amasya Merzifonlular Derneği Başkanı Hüseyin Bambal karşıladı.

Esen, ziyarette desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti. Alevi Kültür Derneği Başkanı Hasan Kaya; Bundan sonra yapılacak olan el ele vererek çalışmak olduğunu, bundan sonra da her z levi Kültür Derneği Konyaaltı Şube Ziyaretiaman yanında olduklarını belirtti.

Ziyaretlerin son durağı Konyaaltı Alevi Kültür Derneği olan Semih Esen’i  dernek üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Abidin Şahin; Bizlere sağladıkları katılardan dolayı Belediye Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz. Semih Esen şu an İlçemizin Belediye Başkan adayı olmuştur. Bizler Başkan Adayımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Çalışmlalarında da destek olacağız, dedi. 

Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen ise sözlerine “ bugün bu tesisi Konyaaltına kazandıran, katkı koyan Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz. Önümüzde ki dönemde de her türlü etkinliklerin gerçekleşmesi için elimizden gelen katkıyı koymaya devam edeceğim” diyerek, sözlerine “Belediyeler vatandaşlara eşit hizmet sağlamak zorundadır. Bizler bu hizmeti sağlarken Partimizin ilkelerinden asla ayrılmayacağız ve Cumhuriyet Halk Partisi bu işi gerçekten adaletli yapıyor düşüncesini bir kez daha ortaya koyacağız. Sizlerin katkıları ve desteğiyle Konyaaltın da oylarımızı daha da yükseğe taşıyacağımıza ve Büyükşehir’i yeniden kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Dedi.   

Konyaaltı Sanayici Ve İşadamları Derneği  Ziyareti

Ziyaretlerine Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD) ile devam eden Esen’i KONSİAD Başkanı İlhami KAPLAN ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Konyaaltı’nın geleceği için düşüncelerini aktaran dernek başkanı Kaplan Konyaaltı Kent Konseyi’nin işlevsiz kaldığını hatırlattı. Esen ise yeni dönemde birlikte üretip birlikte yürüyeceklerini ifade etti.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: CHP, Konyaaltı, Belediye, Başkan, Adayı, Av., Semih, Esen, Sahalara, İndi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av. Semih Esen Sahalara İndi
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av. Semih Esen Sahalara İndi
CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Av. Semih Esen Sahalara İndi
Yorumlar
Haber Yazılımı