Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 13:41 Bu haber 5429 kez okundu
 
Chp’li Nuri Özkul, Chp’li Muhittin Böcek’in Hizmetlerini Eşleştirdi
Konyaaltı Belediye Başkan A.Adayı Chp’li Nuri Özkul Sine Kültür merkezinde yaptığı proje tanıtım toplantısında 4 dönemdir Belediye Başkanı olan Chp’li Muhittin Böcek için Konyaaltında hizmetlerinin eksik yaptığını söyledi.
Politika Haberi
Chp’li Nuri Özkul, Chp’li Muhittin Böcek’in Hizmetlerini Eşleştirdi

Konyaaltı Belediye Başkan A.Adayı Chp’li Nuri Özkul Sine Kültür merkezinde yaptığı proje tanıtım toplantısında 4 dönemdir Konyaaltı Belediye Başkanı olan ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Chp’li Muhittin Böcek için Konyaaltında hizmetlerinin eksik yaptığını ve bu kendisinin seçilmesi halinde bu eksiklerin tamamlanacağını söyledi.

CHP Konyaaltı Belediye Başkanı A. Adayı Ecz. Nuri Özkul Başkan olduğunda gerçekleştirmeyi düşündüğü Projelerini 1. Etapta partililerini anlattı.

Özkul “Belediyeyi katılımcı bir anlayış ve halkla birlikte yönetmeyi ilke olarak savunduğunu, bu yüzden önceliği parti üyelerine verdiğini söyledi.

Hedefim Yaşayan Şehir 

CHP'nin Konyaaltı Belediye Başkanı A.Adayı Nuri Özkul projelerini tanıttı. Konyaaltı'da bir düğün salonunda projelerini parti üyelerine açıklayan Nuri Özkul'un proje hazırlığı katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. 

Aday adaylığı boyunca aktif bir başkanlık yapacağını gösteren Ecz. Opt. Nuri Özkul 

“Hizmet Anlayışımızın Temelinde İnsan Vardır.” dedi.

Belediye Başkanları Halk Sağlığı Liderleridir.

Bu yüzden Konyaaltı'nda yaşayan her yaşta insanlarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal yönden tam iyilik halinde olmalarını tek hedef olarak görüyoruz dedi. 

Yönetim 

Sağlık 

Çevre 

Sanat, Kültür ve Turizm 

Spor

Sosyal belediyecilik 

Kalkınma 

Başlıklarında sunduğu projeleriyle hayranlık uyandıran Özkul "Konyaaltı genç bir ilçemizdir. Nüfusu hızla artan ilçemizi 10 yıl sonra 300.000 kişiyi barındıracağını öngörüyoruz. Şimdi Konyaaltı'nı marka bir dünya şehri haline getirmek gerekiyor" dedi 

Yönetim anlayışlarının yeni nesil belediyecilikte YÖNETİŞİM olduğunu vurguladı. Konyaaltı halkının Belediye yönetiminde söz sahibi olacağını "bunu gerek muhtarlarımız sayesinde gerekse oluşturacağımız TURKUAZ MASA sayesinde hayata getireceğiz" dedi. 

Projeleriyle Çocuklara gençlere ve kadınlara ayrı bir önem verdiğini gördüğümüz Konyaaltı CHP Belediye Başkanı A.Adayı Nuri Özkul,

Mutlu yaşam köyü ve Evde bakım hizmetleriyle yaşlı kesimi de unutmadığını gösterdi. “Eğitim, Spor ve istihdam konularına ayrı bir önem veriyoruz. Ayrıca yönetime gelir gelmez en büyük hayallerimden biri olan KONTEV bünyesinde Konyaaltı Üniversitesi’nin açılması girişimlerinde bulunacağım” diye de ekledi.

“Konyaaltı ilçemizi turizm, sanat ve kültürel faaliyetler yönünden çeşitlendirerek 24 saat yaşayan bir şehir haline getireceğiz. Konyaaltı’nı gerek ülke içinden gerekse ülke dışından daha çok konuk gelmesinin sağlanacağı bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Konyaaltı halkı’nın hayatının kolaylaştırılması ve mutlu yaşamaları için ne varsa içinde barındıran uygulamalarımızla, herkesin Konyaaltı’lı olmaktan onur duyduğu ve yüzünün güldüğü; barış, özgürlük, kardeşlik ve huzur içinde yaşanılan bir dünya yaratacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Sunum sonunda parti üyelerinin de proje önerilerini alan Nuri Özkul, anlattıklarının öngördüklerinin ipuçları olduğunu, göreve geldikten sonra Belediyemize yaratacağımız yeni kaynaklarla bütçe orantılı olarak yeniden gözden geçirileceğini ve ihtiyaç sırasına göre gerçekleştirileceğini söyledi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Chp’li, Nuri, Özkul,, Chp’li, Muhittin, Böcek’in, Hizmetlerini, Eşleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı