Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 21:10 Bu haber 776 kez okundu
 
Chp Muratpaşa Aksu’da
Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığı, yaklaşık 50 kişilik çalışma grubuyla CHP Aksu İlçe Örgütünün çalışmalarına destek oldu.
Politika Haberi
 Chp Muratpaşa Aksu’da

İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, İlçe Yöneticileri, Mahalle Temsilcileri ve partililerden oluşan çalışma grubunun programı Aksu İlçe ziyaretiyle başladı. Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’nın da  katıldığı Aksu İlçe Ziyaretinde konuşan Aksu İlçe Başkanı Kenan Yıldız ilçede çalışma yapılacak mahallelere ilişkin bilgi verdikten sonra “Muratpaşa İlçe Başkanımız Ahmet Kumbul ve partililerimize verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışma Programı öncesi İlçe ziyareti sırasında konuşan CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul ise referandum sürecine ilişkin yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra “Yarın yapacağımız Güzeloba Mahalle çalışmamız ile 56 mahallemizdeki sokak çalışmalarını ev ve esnaf ziyaretlerini tamamlamış olacağız. Son hafta da ise gerekli gördüğümüz kimi mahallelerde ikinci tur ziyaretlerimizi yapacağız. Göreve geldiğimiz günden buyana, dayanışmacı, birbirine destek olan bir örgüt yapısını kuracağımızın sözünü vermiştik. Mahallelerimiz arasında büyük bir dayanışma ile, imece usulüyle mahalle çalışmalarımızı tamamladık. Aksu İlçe Başkanımız Kenan Yıldız’ın çağrısıyla da bugün Aksu’dayız. Yalnızca Muratpaşa mahalleleri arasında değil, aynı zamanda Antalya’nın İlçeleri arasında da, her bir karışında  bu dayanışmayı güçlendireceğiz. Çalışmalarımıza destek veren bütün partililerime teşekkür ediyorum” dedi. İlçe ziyaretinden sonra Muratpaşa CHP üyeleri, Hacıaliler, Kötekli, Mandırlar ve Tahtabelen gibi mahallelerde saha çalışmaları yaptılar

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: , Chp, Muratpaşa, Aksu’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı