Haber Detayı
07 Nisan 2017 - Cuma 22:36 Bu haber 815 kez okundu
 
CHP Vekilleri Seyyah Gibi
CHP İl Başkanı Mustafa Erdem, “Antalya Milletvekilleri neden yok” veya “neden başka ilde çalışıyor” sorularına yanıt verirken, “Partimizin çok güçlü olmadığı, milletvekilimizin bulunmadığı şehirlerde, Genel Merkez tarafından verilen görevlerini en iyi şek
Politika Haberi
CHP Vekilleri Seyyah Gibi

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya milletvekilleri 16 Nisan Anayasa değişikliği referandumu kampanyasında Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıyor. Önceki dönem Genel Başkan Deniz Baykal ve Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak tüm Türkiye’yi dolaşıyor. Bunun Dışında Antalya Milletvekilleri Niyazi Nefi Kara, Mustafa Akaydın ve Devrim Kök ise parti gelen merkezi tarafından görevlendirildikleri illerde çalışmalarına devam ediyor.

Kampanya sürecinde; Niyazi Nefi Kara’nın Bitlis, Van, Mustafa Akaydın’ın Yozgat ve Rize, Devrim Kök’ün ise Aksaray ve Kütahya’da görevlendirildiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Mustafa Erdem, “Genel merkezimiz, Antalya gibi, 3 ten fazla milletvekili bulunan il milletvekillerine, milletvekili çıkartamadığımız 2 ilde görevlendirme yaptı. Vekillerimiz, İlimizde de katılmaları gereken tüm programlara katılmaktadır.” dedi.

Başkan Erdem, Milletvekillerinin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları üzerinden yola çıkarak “kırgınlık” veya “çalışmıyor” eleştirisi yapılmasının da haksızlık ve maksatlı olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: CHP, Vekilleri, Seyyah, Gibi,
Yorumlar
Haber Yazılımı