Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 21:36 Bu haber 2429 kez okundu
 
Çokal İşi Sıkı Tutuyor
AK Parti’nin Doktor milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, hastane yönetimleri ve sağlık çalışanları ile toplantılarına ara vermeden devam ediyor.
Sağlık Haberi
Çokal İşi Sıkı Tutuyor

AK Parti’nin Doktor milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, hastane yönetimleri ve sağlık çalışanları ile toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Antalya’nın merkez ve ilçelerindeki hastaneleri ziyaret ederek yöneticilerde bilgi alan Dr. Çokal servislere ve poliklinikleri gezerek sağlık çalışanlarını dinliyor. Çokal, hastanelerin eksiklerini, sağlık çalışanlarının taleplerini not alıyor.

 

Bir hafta içinde İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, İl sağlık Müdürlüğü bürokratları ve hastane başhekimleri ile birbiri ardına toplantılar gerçekleştiren AK Parti’nin doktor Milletvekili Tuba Vural Çokal, Antalya’daki tüm hastanelerin ve sağlık çalışanlarının durumunu görüştü. Hastanelerin işleyişi, kapasiteleri, ihtiyaçları hakkında bilgi alan Dr. Tuba Vural Çokal sağlık çalışanlarını da unutmadı. Çokal, (Covid-19) Coronavirüs ile mücadelenin kahramanları sağlık çalışanları ile ilgili konuları masaya yatırdı.

 

HASTANELERİ ZİYARET EDİYOR

İl Sağlık Müdürlüğündeki toplantılarının ardından hastaneleri ziyarete başlayan Dr. Çokal Antalya, Serik, Manavgat ve Alanya’da hastane yönetimleri ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Serik Devlet Hastanesi, Manavgat Devlet Hastanesi, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Gazipaşa Devlet Hastanesini ziyaret eden Dr. Çokal hastane yönetimleri ile toplantı yaptı. Hastanelerin durumlarını, kapasitelerini ve eksiklerini not alan Dr. Çokal poliklinikleri ve servisleri de gezerek sağlık çalışanları ile sohbet etti. Dr. Çokal sağlık çalışanlarının istek ve taleplerini dinledi.

 

BU ZORLU GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Dr. Tuba Vurul Çokal Manavgat Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Mesaiye sağlık çalışanları ile başlayan Dr. Tuba Vural ziyareti sosyal medya hesaplarından “Bugün güne Covid-19 ile mücadelenin isimsiz kahramanları, sağlık çalışanlarımızla başladık. Manavgat Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek bu zorlu günlerde büyük bir özveri ve kararlılıkla görevlerini yürüten sağlık çalışanlarımızla sohbet ettik. Bu zorlu günleri hep birlikte aşacağız” diyerek paylaştı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Çokal, İşi, Sıkı, Tutuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı