Haber Detayı
26 Nisan 2022 - Salı 00:23 Bu haber 3091 kez okundu
 
Deva Partisi Konyaaltı İlçe Yöneticileri İftarda Bir Araya Geldi
Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik öncülüğünde Konyaaltı bölgesinde bir Resturant’ta yönetim kurulu üyeleri ve aileleri ile birlikte iftarda buluştu.
Politika Haberi
Deva Partisi Konyaaltı İlçe Yöneticileri İftarda Bir Araya Geldi

Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik öncülüğünde Konyaaltı bölgesinde bir Resturant’ta yönetim kurulu üyeleri ve aileleri ile birlikte iftarda buluştu.

Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanlığının organize ettiği iftar programına İl Başkanı Selda Öner, Teşkilat Başkanı Emre Karaşin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin Erdoğan, Sibel Burgucu, Nuray Özkul, Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik, İlçe Yöneticileri ve aileleri Katıldı.

Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik İftar sonrası yaptığı konuşmada, “Deva Partisi Antalya il Başkanımız Sn. Selda Öner, kıymetli il başkan Yardımcılarımız, İlçe başkanı arkadaşlarım, Basın mensupları, kıymetli Konyaaltı teşkilatı üyeleri ve sevgili aileler, değerli misafirlerimiz Konyaaltı İlçe Teşkilatı adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. İçinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan ayının 24. gününde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz, iftar davetimizi kabul edip bizlerle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Deva Partisi Konyaaltı İlçe Teşkilatı olarak Ramazan ayında da birçok etkinlikler yaparak hem ihtiyacı olan vatandaşlarımıza desteklerde bulunduk hem de partimizi ve teşkilatımızı tanıttık. Mahalle esnaflarımızı gezdik, pazarlarda stantlar açtık, birçok vatandaşımızın evine misafir olduk, şehit ve gazi ailelerini ziyaret ettik, dilek ve temennilerini dinledik. Gençlerimizle sahur ve stant çalışmalarında bir araya geldik. Sıkıntılarını dertlerini dinledik. Taleplerini not aldık ve üst birimlerimize ulaştırdık. Birkaç ailemize gücümüzün yettiğince maddi destekte bulunduk ve iş imkânları sağladık. Çocuklarımıza ve ailelere ücretsiz diş taraması ve tedavisi uyguladık. Bizlerden yardım isteyen hiç kimseyi boş döndürmedik. Umarım bu birlikteliğimiz daha da ileri boyutlarda devam eder.

Kıymetli misafirlerimiz, bizler çok kısa zamanda büyük bir aile olduk. Birim başkanlarımız alt ekip kurarak birlikte çok önemli işlere imza attılar.

Ramazan süresince bu özverili çalışmada emeği geçen başta Sosyal Çalışma Başkanımız Sn. Banu Kayadelen olmak üzere, Sağlık Çalışma Başkanımız Sn. Dr. Ahmet Göktaş’a, Teşkilat Başkanımız Sn. Hakan Çiftçi’ye ve aramıza yeni katılmasına rağmen kısa sürede bizlere uyum sağlayan Halkla ilişkiler başkanımız Sn. Melahat Ayyıldız’a, ilçe Sekreterimiz Sn. Jale Ertören’e ve ihtiyacımız olduğunda her zaman katkı veren Kadın çalışma başkanımız Sn. Esra Atik’e, Yerel Yönetimler Başkanımız Sn. Mustafa Bozdağ’a, Sektörel gelişme başkanımız Sn. Hasan Güdek’e, İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Vahap Kaya’ya ve İl yönetimindeki birim başkanlarımıza, ilçe yönetim kurulumuz üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.  

Eğer ki meselemiz memleket ve geleceğimiz gençlerse lütfen gücümüze güç katmaya hep birlikte devam edelim. Partimiz Genel Başkanı Sn. Ali Babacan’ın önderliğinde başladığımız bu davayı sonuna kadar yine bu hevesle enerji ve sinerjiyle devam ettirelim. Sosyal medyamızı takip edelim, eylem planlarımızı okuyalım ve anlatalım. Hepinizi sahalarda desteğe davet ediyorum. Teşekkürler ve afiyet olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Deva, Partisi, Konyaaltı, İlçe, Yöneticileri, İftarda, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı