Haber Detayı
02 Eylül 2021 - Perşembe 20:02 Bu haber 2509 kez okundu
 
Deva Partisi Manavgat İlçe Başkanı Havva Dursunoğlu'na Yetki Belgesini' Aldı
Manavgat İlçe Başkanı Havva Dursunoğlu'na Deva Partisi İl Binasında Düzenlenen Etkinlikle 'Yetki Belgesini' Deva Partisi İl Başkanı Özgür Özbek’ten Aldı.
Politika Haberi
Deva Partisi Manavgat İlçe Başkanı Havva Dursunoğlu'na Yetki Belgesini' Aldı

Manavgat İlçe Başkanı Havva Dursunoğlu'na Deva Partisi İl Binasında Düzenlenen Etkinlikle 'Yetki Belgesini' Deva Partisi İl Başkanı Özgür Özbek’ten Aldı.

Deva Partisi Manavgat İlçe Başkanı Havva Dursunoğlu konuşmasında” Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Sayın Genel Başkanımızın kurduğu w her geçen gün çoğalan ve giderek büyümeye devam eden bu oluşumda kendim şahsında, tüm parti arkadaşlarım adına teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Şimdi Manavgat ilçe teşkilatı olarak; kısaca Manavgat’tan yaptığımız hazırlıklardan ve yapacağımız projelerimizden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum...

İlçemizin nüfusu, 2020 verilerine göre yaklaşık 243 bin kişidir.

Manavgat ilçesi, nüfus bakımından şehrimizin en büyük dördüncü ilçesidir.

Manavgat ilçesi, gerek ülkemiz, gerekse şehrimizin önemli bir turizm noktasıdır. Ülke turizminin belki de en önemli noktası olan Antalya’nın gözbebeğidir. Turistik olarak ülkenin sayılı noktalarından biri olan Manavgat, gerek doğal güzellikleriyle gerekse tarihî çekim noktalarıyla turistler için bir cazibe noktasıdır

Manavgat olarak son günlerde çok zor günler geçirdik. Büyük yangın felaketiyle mücadele etmek zorunda kaldık.

Ülke olarak el ele vererek bu felaketin meydana getirdiği yaraları sarmaya başladık.

DEVA Partisi olarak Manavgat yangınında her an sahada aktif görev alarak, afet esnasında ve sonrasında, halkın her türlü ihtiyacını gidermek için, elinden gelenin fazlasını yaparak Manavgat halkının yanında yer aldık.

Yangın boyunca ve sonrasında Genel Merkezimin. İl Yönetimi ve Manavgat'ta bulunan STK'lar Kriz Yönetim Masası ile afetten zarar gören halkın, hastalanma giderilmesi adına etkin çalışmalar yürütülmektedir.

Olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

DEVA Partisi olarak Manavgat halkının yaralını sarmasıysak her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum. Partimizden seçilen ve milletimize hizmet yolun a imrenilecek başarılar sergileyen il ve ilçe başkanlımızla, teşkilatlarımızın yönetim kurt an ve parti gönüllülerimizle, bugün Antalya’nın en değerli İlçelerinden biri olan Manavgat’ımı n ilçe başkanı olarak göreve başlamaktan şeref ve onur duyarım.

Görüyorum ki Manavgat’ın DEVA’sı Hazır

Bundan dolayı yapacağınız her çalışma partimizin daha da güçlenmesini sağlayacak ve tek başına iktidar hedefine biraz daha yakınlaştıracaktır.

Burada bulunan her deva partili arkadaşımın bu şuurda olduğunu biliyorum. Ve kendilerine bağlanan umutlan, iletilen talepleri, yardım bekleyen yürekleri süreleri içinde ve tam bir hakkaniyet dâhilinde boşa çıkarmayacaklara!! Ümit ediyorum.

Cesaretin ve fedakârlığın örneklerini sizler şahsınızda somutlaştıracak ve uygulamalınızla da göstereceksiniz inancım o dur.

Başta Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’a,

Genel Başkan Yardımcılımıza, Genel Merkez Kurulu Üyelerine

Kıymetli ilçe başkanlın ve Antalya’nın DEVA’sı için gece gündüz çalışan teşkilatımızın her ferdine ve bugün burada bizi yalnız bırakmayan siz değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum.

Antalya’mıza vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Deva, Partisi, Manavgat, İlçe, Başkanı, Havva, Dursunoğlu'na, Yetki, Belgesini', Aldı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı